10 największych katastrof lotniczych w historii [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Dziś obchodzimy rocznicę zamachów na World Trade Center – z tej okazji postanowiłem przedstawić wam 10 największych katastrof lotniczych w historii.
Like:5130
Wyświetlenia:83241
Czas: 8:41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. Na lotnisku Boselława Wałęsy w Gdańsku… imienia nie pamiętam… skonfiskowała mi tamtejsza służba od prawdopodobnie przygarniania sobie zdobyczy nie zaś w służbie bezpieczeństwa scyzoryk szwajcarski który przydawał mi się świetnie i nie zamierzałem z nim latać po pokładzie samolotu, szczególnie by nie narazić na jakiekolwiek niebezpieczeństwo mojego syna z którym wracałem z wakacji a któremu otwierałem tym scyzorykiem konserwy między innymi. Wracałem z tą samą zawartością w plecaku którą miałem wylatując z Warszawy… Nie burzy mnie to że kosztował 200 zł ale to że z plasteliną mógłbym wejść na pokład… plasteliną typu C4 i zapalnikiem… Powiedz mi człowieku który to nagrałeś ten kmiot a nie film czy umiesz się odnieść do tego co napisałem zanim stracę cierpliwość?

  2. Nie pamiętam dokładnie jaki to był lot i samolot, (ale chyba jakiś Boeing) rozbił się i przy próbie awaryjnego lądowania dosłownie skosił 1 km lasu, a i tak wiele osób to przeżyło, a tu jedna pancerna brzoza rozbiła w drobny mak samolot i w dodatku nikt nie przeżył. No ciekawa sprawa! Tymbardziej że są dowody na to, że rosyjscy kontrolerzy lotów celowo prowadzili nasz samolot o kilkaset metrów w bok od pasa! Ciekawe czy nie będzie tak jak z Katyniem, czyli dowiemy się o prawdzie za jakieś ok. 40 lat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także