10 największych WOJOWNIKÓW w historii [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 wojowników, którym Conan mógłby pozazdrościć. Poznajcie wybitnych szermierzy, wojów i przywódców z którymi …
Like:17459
Wyświetlenia:1317334
Czas: 10:47
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

 1. Jezu jak można myśleć że Persów było dwa miliony? W tamtych czasach taka armia nie miała sensu, pozatym logistyka była na takim poziomie że po dwóch miesiącach armii by nie było. Persów było masymalnie 100.000 ludzi w jednej armii. Na Greków ruszyła jedna.

 2. Słabo, marne zestawienie. Z samej Polski dało by się zrobić podobnej jakości lub nawet lepszą dychę. Już nie mówiąc o takich zagranicznych wojownikach jak Hannibal, Macedoński, snajper z Finlandi i można by tu wymieniać.

 3. Witam.
  Zapomniałeś o jednym najważniejszym WOJOWNIKU, a nawet dwóch. :/
  W prawdzie o kilku wymienionych przez Ciebie nie wiedziałem, ale ja jednak dał bym Leonidasa i Czyngis-hana w pierwszej piątce.
  Zapomniałeś przede wszystkim o SPARTACUSIE i o HANNIBALU i jego słoniach.
  Ponoć w 8 h wybił 75.000 ludzi…,…a nie tam jakieś kilka setek.
  A skoro już dałeś jakiegoś polityka, to równie dobrze mógł byś dać Juliusza Cezara, albo Kamehameha.

  Pozdrawiam

 4. A Czarno brody ? Może nie był wojownikiem a piratem i zasłużyłoby mu chociaż te 10 miejsce. Sam zginął po wielu ranach, zabił setki żołnierzy brytyjskich ( lub hiszpańskich ) oraz zgromadził skarb warty dxisiejszych 2mln $ + miał 4 statkami oraz własną flote. Są fakty oraz zapiski i nie dawne odkrycia np 1 z jego 4 statków z jego zapiskami – według mn to postać historyczna

 5. Ale ty tępy jesteś, obraziłeś mojego mistrza Musashiego, znudziło mu się ? Nastąpiła epoka Edo w której był zakaz używania broni ostrej i mogli nosić samurajowie tylko drewniane.. Ogarnij się typie bo rozlupie Ci czaszke moim bokkenem, nie no żartuję.

 6. Xiahou Dun… weź człowieku kogo ty wybrałeś do tej listy? Z okresu 3-ech królestw i końcówki Dynastii Han masz – Lu Bu, Zhang Fei, Guan Yu, Ma Chao i paru innych, ale Xiahou Dun? Weź… facet nie był taki wielki. A każdy głupol potrafi zeżreć własne oko.

 7. Tak Leonidas był wielki wojownikiem ale nie 300 tylko 6900 Greków wziął do bitwy potem pojawił się zdrajca i odesłał części wojsk ale został z 1700 grekami gdy zginął spartanie wielkim kosztem wytrwali jego ciało i wtedy zostało 300

 8. jeżeli już chodzi o Leonidasa i 300 to panie topowe 10-chy nie kieruj się treściami zawartymi w filmie "300" bo tak wlasnie zrobiłeś może zamiast ilości filmików postaw na jakość 😉 bo jakości i prawdziwości jest mało a nawet czasami jej brak. I pamiętaj że pieniądze to nie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także