10 nieprawdopodobnych FAKE NEWSÓW 2018 [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Od kompromitujących tweetów, przez nieprawdziwe informacje o nowych patronach polskich lotnisk po samosądy w Indiach – w 2018 roku pod każdą …
Like:2434
Wyświetlenia:36828
Czas: 8:31
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. Według etykiety, w sytuacji witania się głów państwa, głowa państwa, która przyjmuję gościa, w pierwszej kolejności wita się z nim, a w tym samym czasie pierwsza dama wita się ze swoją odpowiedniczką. Po drugie nie wyciąga się pierwszemu dłoni do kobiety. To nie Pani Duda popełniła błąd.

  2. Takimi FakeNewsami były np. informacje o śmierci Krzysztofa Ibisza, Stanisławy Ryster, Elżbiety II, Benedykta XVI czy też o konklawe 2018, które podobno miało się odbyć 5 czerwca 2018 roku, w wyniku którego papieżem miał zostać polski kard. Stanisław Dziwisz, przyjmując imię Paweł VII i zastępując urzędującego obecnie papieża Franciszka.

  3. Największym fake newsem było rzekome twierdzenie że to Trump wiedział o zatrudnieniu polskich pracowników do budowy Trump Tower…. Nie wiedział i wypłacał odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także