10 nierozwiązanych zagadek II wojny światowej [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Live już dziś o godzinie 17: https://www.facebook.com/MediakraftTV/ Mimo, że od zakończenia drugiej wojny światowej minęło już ponad pół wieku, wciąż …
Like:12857
Wyświetlenia:540454
Czas: 3:6
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

 1. 1.Dlaczego Niemcy zatrzymali natarcie w 1940 a dzięki temu możliwa była ewakuacja(cud pod Dunkierką) 2. Dlaczego nie zdecydowano się zająć Gibraltaru(dzięki temu flota niemiecka mogłaby bez kłopotów pływać po Morzu Śródziemnym kosztem Brytyjczyków)

 2. Miejsce 2. Himmler nie przeżył. Zgolił wąsy, założył opaskę na oko i zmienił nazwisko na Hintzinger. Ale 21 maja 1945 w brytyjskim punkcie w Meinstedt pokazał wartownikowi dokumenty dobrowolnie, co zdziwiło Brytola. Bo nikt dobrowolnie się nie legitymował i zwykle Niemcy nie mieli papierów, więc na wypadek zatrzymał gościa. Jutro Himmler poprosił o rozmowę z z komendantem obozu w Westertimke, Tomem Sylwestrem. Gdy przed nim stanął przed nim, zdjął opaskę, włożył okulary i podał prawdziwe nazwisko. Przewieziono chłopa do Luneburga. Wieczorem badano go, czy nie ma ampułki z cyjankiem w ustach, ale Himmler na oczach Brytoli ją przegryzł. Wyjaśniłem zagadkę z 2. miejsca.

 3. Okazalo sie, ze Rosjanie szczycacy sie posiadaniem czaszki Hitlera byli w bledzie.
  Badanie przez specjalistow pokazalo, ze jest to czaszka kobiety.
  O ucieczce/zyciu Hitlera istnieje pare lepszych i gorszych ksiazek.-

 4. Ja bym zwrócił uwagę na innego "Nazi" – następcę R. Hessa – Martina Bormana. On za młodu walczył w ramach Freikorps „Rossbach” z Bolszewikami w Estonii. Ci go złapali (w 1920 r.) i posadzili w klasztorze w Starobielsku. A PO TYM WYPUŚCILI. Zamiast posłać mu kulkę w potylicę jak to mieli w zwyczaju! A po tym wstąpił do NSDAP i piął się po szczeblach kariery. A najciekawsze jest to, że szef Abwehry W. Canaris (o czym zaświadcza gen. R. Gahlen, wtedy szef pionu "Wschód" Abwehry)
  zorientował się, że Stalin ma wtyczkę w najbliższym otoczeniu A. Hitlera. Jak podejrzewali – M. Bormanna. Ale kiedy chcieli wszcząć śledztwo, A. Hitler im tego kategorycznie zabronił. Zuków w swoich wspomnieniach pisze, że Stalin był doskonale poinformowany o zamiarach Niemców. I to wcześniej niż nawet poszczególni dowódcy Wehrmachtu! Na przykład, wiedział o wyprawie bombowej na Moskwę w grudniu 1941 r. na tydzień przed datą nalotu, a dowódcy poszczególnych pułków bombowców – na dzień przed. Więc bardziej ciekawszy od Hessa byłby jego następca – Martin Bormann…

 5. japońska flota która miała z zadanie wykonać rozkaz oko za oka miała ponoć swoją siła ognia zniszczyć całe stany zjednoczone znaleziona jeden mocno posiatkowany podwodny lotniskowconiszcycielopancernik
  (nie wiem jak to inaczej określić)ale wiem że to dopiero 3% a co zniszczyło tę flotę nigdy się nie dowiemy i japonia się tym nie chwali.
  Na Arktantydzie miał być przyszłość III Rzeszy i ponoć tam jest ale i nie jest ?!?!…

 6. hitler,hess,himler i wielu innych ucieklo lodziami podwodnymi do argentyny.pomagalo im w tym cia ktore wzamian dostalo zawansowana wiedze od niemcow.wiecej info w ksiazce szary wilk.kennedy zginol bo zazadal ujawnienia prawdy opini publicznej na temat ufo.zabilo go cia na zlecenie mj12.

 7. Ją znam jeden sekret: Niemcy zostawili ogromny tajemniczy obiekt w pobliżu Stalingradu, ktöry został rozsadzony kiedy Front wschodni się załamał. To był największy wybuch tamtych czasów, a objękt został tylko w połowie zniszczony.
  Podobno jest to maszyna podróžowania w czasie i do dzisiaj to miejsce jest skażone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także