10 nierozwiązanych zagadek kosmosu [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Dycha na bliskim wschodzie: https://www.youtube.com/watch?v=uXv6FWEzriI W tym odcinku poznamy 10 zagadek kosmosu. ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć!
Like:15103
Wyświetlenia:571252
Czas: 6:15
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. JAKI NIEROZWIĄZANY!
    SYGNAŁ WOW! POCHODZIŁ Z CZARNEJ DZIURY, KTÓRA AKURAT USTAWIŁA SIĘ W STRONĘ ZIEMI JETEM, CZYLI WIĄZKĄ PROMIENIOWANIA WYRZUCANĄ Z BIEGUNÓW.
    Obiekt został później nazwany CygnusX1.

  2. bo oni to my z przed kilku milionow lat. ale ze bylo zagrozenie to odlecieli, sentymentalni zostali razem z dinozaurami i pochowali sie w podziemiach, potem zapomnieli technologi i zaczeli prymitywne zycie, ci co odlecieli zawitali spowrotem zobacyc i zostaali uznani za bogow daali swoim bracia technologi ci pobudowli piramidy by rozwijac cywilizacje. i znowy kolejna kleskaplanety, i znowu prymitywni odnalezli piramidy byli faaraoni itp. znowu naasodwiedzili braci z kosmosu ktorzy znowu zostli uznani za bogow by nam pomuc. no imamy teraz wsystkie ruzniezinerpretowane religie. aleoni to my tylko na innym "stanowisku" a wracajac do poczatku to skad tu sie znalezlismy na tej planecie z dinozaurami itp?. z kosmosu ale tojuz inna historia. kto podziela moje danie lapa w górę????
    ps. sorki za brak spacji ale zalalem klaawiatore whiskie paatrzac w gwiazdy. a ze whisky to i ortografia siadła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także