10 niesamowitych domków na drzewie MixFakt

 


Jako dzieci zrobilibyśmy wszystko, aby na swoim podwórku mieć własny dom na drzewie i spędzać w nim dosłownie każdą wolną chwilę. U niektórych …
Like:23522
Wyświetlenia:957480
Czas: 6:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. Mam drzewo na podwórku ,mam też projekt ,mam i materjały ale od chyba czterech albo sześciu lat nie mogę się doprosić taty aby mi zbudował ten domek !😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😱😱😱😱😱😱😱😱😧😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😪😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😵😵😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  2. To na to się teraz przerzucić bogaci jechowi? To tam teraz garstka ostatkow hiszpańskich zdycha na hiv? W tych dziuplach? A mieszczą się tam ci kosmici? Bo ostatnio do pewnej szkoły przyszedł jechowy "polski" ale tak gruby ze ledwo mieścił się w drzwiach tylko łeb miał chudy od reszty i łeb wyglądał jak tyczka a w całości wyglądał jak kosmitów tak jak swego czasu ufoludki hiszpańskie zrace gluty.Wiec jak on zmieściłby się w tej dziupli? Chyba tylko łeb mógłby wsadzić do tej dziupli i uchronilby się przed deszczem a reszta kukly zwisalaby z drzewa.

  3. Łoł co nie wierze że to zrobili ! To znaczy wierzę ale jak …???!!! Dobra przejdźmy do innego tematu rób więcej tych filmików tooo jeeesttt sssuuupppeeerrr!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także