10 nietypowych broni [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Zobacz kanał Tylko Historia: https://www.youtube.com/c/hardkorhistory W tym odcinku przedstawię wam 10 nietypowych narzędzi, które służyły do pozbawiania …
Like:12377
Wyświetlenia:554433
Czas: 3:16
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. NIETYPOWA LUB DZIWNA BROŃ ? ALESZ BARDZO PROSZĘ typowo Polskie nietypowe bronie KONCERZ Angielski oficer wzioł go za rożen , NADZIAK uchodził za laskę. obydwie były weęcz makabryczne w użyciu.

  2. Pies mina przeciw czołgowa. to że wracały do pana " właściciela to nic dziwnego . pies po skoleniu wraca do właściciela ( raczej nie sposub by za psem latać po lesie) . Opisany CAKRAM to ŚAKRA, były robione w dwuch rozmiarach , małe noszono jak branzolety , użycie przypominało surikeny ( gwiastki ninja) i duże noszone na szyji , niały tą właściwość że można było nimi trafić kogoś ukrywającego się ZA PRZESZKODĄ np. tarczą czy murem . Śakry jak i miecz urumi (orac sporo innych broni ) to bronie wykożystywane przez chinduską kastę sikków. (sikchowie są kastą wojowników) . TAKA CIEKAWOSTKA . około 30 Sików uzbrojonych w siakry , wybiło około 100 Anglielskich żołnierzy uzbrojonych w muszkiety chroniących się za murami fortu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także