10 nieudanych zamachów terrorystycznych [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Gdyby się powiodły – setki, a nawet tysiące by zginęły. Na szczęście los nie sprzyjał tym terrorystom. http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:2675
Wyświetlenia:212327
Czas: 3:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

  1. No kurde my sobie spokojnie kupujemy od tych Arabów ropę układ jest git ale NIE muszą po prostu narzucać swoją ,,kulturę" i religie wysadzając się w samolotach, centrach handlowych i na placach

  2. Kiedy nie mogę zasnąć – włączam Topową Dychę i zamykam oczy. Po 3-4 Dychach mam jeszcze tylko siłę wyłączyć ekran i zaraz potem zapadam się w kojącą morfeuszowską otchłań, gdzie nie ma ani jednej TD. Brawo! (I dziękuję)

  3. Wtope zaliczył jeden zamach na znane World Trade Center – Światowe centrum handlowe atak został rozpoczęty o godzinie 8:57 drugi o 9: ileś atak miał zabić jak najwięcej ludzi a w tej godzinie ludzie zaczęli schodzic się do pracy.

  4. Dwa zamachy: Jeden w Polsce, kilka lat temu. Miano wysadzić kilka kościołów i katedr podczas Pasterki. Między innymi Kościół Mariacki.Zginęłyby tysiące ludzi.  I kolejny, kiedy Islamiści planowali wysadzić pociąg w londyńskim metrze wtedy, kiedy będzie on dokładnie pod dnem Tamizy, tak, by zrobił wyrwę w tym dnie. Wlanie się błyskawiczne mas wody do metra utopiłoby zapewne dziesiątki tysięcy ludzi…

  5. 26 lutego 1993 r. W podziemnym parkingu pod Północną Wieżą WTC eksplodowała furgonetka, wypełniona 700 kilogramami materiałów wybuchowych (azotan amonu), zaparkowana w podziemnym garażu. W wyniku zamachu zginęło sześć osób i ponad tysiąc zostało rannych lub poparzonych.

  6. Leciałam kiedyś do Grejci i wstał jakiś 20 latek i mówi "Mam bombe , wybuchnie za 20 minut" Wylądowaliśmy w jakimś innym Kraju i go wzieli okazało się że nie ma bomby a 2 tygodniie temu wyszedł z psychiatryka .. Wzieli go znowu a my po godzinie mogliśmy wejść do samolotu , wszyscy sprawdzali czy jest bomba ;; Jezu….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także