10 niewyjaśnionych wypadków [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Poznajcie 10 niezwykle tajemniczych wydarzeń, które do dziś pozostają nierozwiązane. Atak kosmitów, zaginiona ekspedycja czy statek widmo – może macie …
Like:5263
Wyświetlenia:95552
Czas: 8:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie odnośnie punktu 10. Skąd wyczytałeś o tym grobie? Interesowałem się tym kiedyś, ale jakoś nigdzie tej informacji nie mogę znaleźć.

  2. Kanał 'Lemmino' ma bardzo dobrą i sensowna teorie o przełęczy diatłowa, głównie chodzi o to że wybiegli z namiotu bo był pożar, ponieważ używali do ogrzewania się amatorskiego pieca, dlatego ofiary miały poparzenia I wybiegli z namiotu w pospiechu I widać na zdjęciach także coś podobnego do pieca.

  3. 2 . bitwa o Los Angeles najprawdopodobniej jedna z załóg baterii przeciw lotniczych przez przypadek otworzyła ogień rozpoczęło to reakcję łańcuchową kiedy wszystkie baterie zaczęły walić na oślep a domniemane ufo to były światła szperaczy które bez skutecznie szukały samolotów ,zwłaszcza przy bardzo zachmurzonym niebie mogą dać efekt latającego spodka inne to rozbłyski latających kul oraz eksplozje pocisków ze zapalnikiem czasowym być może jeszcze jakieś race no i trzeba dodać ogólną paniką spowodowana atakiem na Pearl Harbor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także