10 niewyjaśnionych znalezisk archeologicznych [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Partnerem dzisiejszego odcinka jest darmowa gra Diggy’s Adventure. Ściągnij grę: http://bit.ly/ZagrajwDiggysAdventure W tym odcinku przedstawię wam 10 …
Like:6694
Wyświetlenia:527826
Czas: 6:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. Szczególnie mnie śmieszą wypowiedzi archeologów egiptologów o tych helikopterach. Tam są nie tylko one ale jeszcze bardziej ciekawe rzeczy. A kuriozalne tłumaczenia że budowniczowie piramidy w Gizie trzy razy zmieniali projekt jej budowy bo nie wiedzieli gdzie złożyć mumię faraona to obłęd. W końcu zakończyli budowę i zamknęli ją na wieki bez pochówku. Słyszycie geniusz takiej narracji ?

  2. Głupszego wytłumaczenia helikoptera nie słyszałem. Ciężko uwierzyć, by archeolodzy byli tak głupi, czyli jest to celowe, ogłupiać nas. Dlaczego, w końcu nie zostanie powiedziane, że na Ziemi była nie jedna rozwinięta cywilizacja, która mogła zbudować helikopter albo piramidy. Jednak nie, zawsze to byli kosmici.

  3. questo martello è molto bello , ed é pure temprato , infatti si vedono le scheggiature sulle punte , le schegge si formano se il martello è temprato , sono molto pericolose. Inoltre si formano quando si martella oggetti della stessa durezza dell'acciaio temprato .

  4. Akurat z tym "kosmonautą" to wcale nie jest jakieś "znalezisko archeologiczne" ponieważ nie potrzeba było do niego dokopywać się. Widnieje na murze pewnej katedry. Tytuł YT bardziej trafny, to mimo wszystko i na przykład: "10 niewyjaśnionych artefaktów". Prościej i dokładniej tak jest, nieprawda?

  5. 03:42 to zdjęcie świątyni Horusa w Asuanie a nie świątynia Setha w Abydos – bo takiej tam w sumie w ogóle nie ma. W Abydos znajduję się jedynie świątynia zbudowana przez faraona Setiego I (ojca słynnego Ramzesa II) a cały kompleks świątyń w Abydos było miejscem kultu Ozyrysa a nie Seta.

  6. 10) to że Normanowie – nie wikingowie, byli w Ameryce to nie jest żadna wielka zagadka… jest sporo wykopalisk. Monety są mniej istotne, możliwe że akurat Indian to nie interesowało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także