10 NIEWYTŁUMACZALNYCH fotografii 2 [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kolejną dawkę tajemniczych zdjęć, które zjeżą wam włosy na głowie. ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY …
Like:9040
Wyświetlenia:269355
Czas: 5:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

 1. 10. Problemy psychiczne.
  9. Co to zdjęcie robi w tym odcinku skoro jest całkowicie wytłumaczone? Jak sam stwierdzasz, mocno podretuszowane zdjęcie.
  8. Mistyfikacja jakich wiele.
  7. Trzy możliwości: 1 – inny podobny człowiek np. członek rodziny jak syn czy brat którzy zrozumiałym jest ze mogą być podobni. 2 – zretuszowane zdjęcie. 3 – historyjka że dziadek zmarł długo przed zrobieniem zdjęcia to nieprawda.
  6. Nie ma na tym zdjęciu niczego co sugeruje że ten człowiek pochodzi z innych czasów. Poza tym gdyby było w nim coś niezwykłego to wywołałby zainteresowanie innych ludzi nieprawdaż?
  5. Co niby jest niezwykłego na tym zdjęciu? Normalne zdjęcie.
  4. No co tu jest niewytłumaczalnego na zdjęciu skoro uwidacznia wyjaśnione i nawet sfilmowane zjawisko? Żarty z widzów sobie robisz.
  3. Skoro tego nie wiadomo to może trzeba ją o to zapytać? Widocznie jakoś dała radę a na zdjęciu nie ma niczego dziwnego. A poza tym zdjęcie jest tak niewyraźne że wątpliwe jest zidentyfikowanie konkretnej osoby na nim. To może być ktoś zupełnie inny.
  2. 'Dopiero po wywołaniu widać było postać dziewczynki' no chyba oczywiste, zdjęcie było trzeba wywołać żeby cokolwiek było można zobaczyć na nim. Sam wszystko wyjaśniłeś. W filmie o niewytłumaczalnych zdjęciach. Trzy możliwości: 1 – retuszowane zdjęcie. 2 – efekt świetlny przecież aparaty i filmy nie były wtedy doskonałe. 3 – najzwyczajniej w świecie była tam dziewczynka która prawdopodobnie zginęła, byłoby to takie dziwne?
  1. No jasne ksiądz niby fotografował schody a większość zdjęcia to czarna plama obok schodów. Akurat tak żeby było widać niby ducha. Księżulek zobaczył że światło się ciekawie ułożyło i zrobił zdjęcie żeby wywołać zamieszanie i zareklamować muzeum. Poza tym zdjęcie oryginalnie jest czarno – białe. A na początku jest pokazane tak pokolorowane żeby biała plama na rogu przypominała ducha. To jest zwykła manipulacja.
  Ja pierdziele jaki śmieciowy film to był.

 2. Numer 6: Moim zdaniem gdyby podróże w czasie były możliwe to zapewne mielibyśmy falę turystów z przyszłości. Jeżeli ktoś twierdzi, że podróże w czasie będą możliwe a turyści się ukrywają by nie wywołać paniki wśród ludzi to mam pytanie. Po co mają się ukrywać skoro tak czy siak osiągniemy taką technologię.

 3. Witaj w strefie komentarzy!
  Tu jesteś bezpieczny
  -> mamy tu:
  •jedzenie

  🍏🍎🍐🍊🍋🍌🍉🍇🍓🍈🍒🍑🍍🥥🥝🥒🥦🥑🍆🍅🌶🌽🥕🥔🍠🧀🥨🥖🍞🥐🥚🍳🥞🥓🥩🍗🍖🌭🍔🍟🌯🌮🥙🥪🍕🥗🥘🥫🍝🍜🥟🍱🍣🍛🍲🍤🍙🍚🍘🍥🥠🍢🍡🍧🍨🍦🥧🍰🎂🍮🍩🍿🍫🍬🍭🍪🌰🥜🍯

  •picie

  🥛🍼☕️🍵🥤🍶🥃🍷🥂🍻🍺🍸🍹🍾

  •wolne domy

  🏘🏡🏠⛺️🏚🏠🏠🏠

  •zabawki

  🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧜🏻‍♀️🧜🏻‍♂️🧞‍♂️🧞‍♀️🧟‍♂️👯‍♀️

  •zwierzęta

  🐶🐱🐭🐹🐰🐯🐨🐼🐻🦊

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także