10 niewytłumaczonych zjawisk paranormalnych [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Poznajcie 10 zjawisk, których nie potrafi wytłumaczyć nauka. Koniecznie odwiedźcie Topowe Teorie Spiskowe: www.youtube.com/topoweteoriespiskowe …
Like:11945
Wyświetlenia:707887
Czas: 3:31
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. 10 to nie prawda, liczba skoków psów zaczęła się gdy nad rzeką pod mostem osiedliły się wydry. Wydry wydzielają taki zapach, że każdy normalny pies od razu by tam pobiegł, dlatego psy skaczą.
    Zostaw Znicza dla nich (*)

  2. co do tych bliżniaczek (msc.3) to o to co myślę: ja osobiście wierzę w reinkarnację (prszę nie robić mi teraz dyskusji o wierzeniach) i zdarzały sie przypadki w których ludzi posiadali wspomnienia zmarłych już ludzi (ciało w których ich dusza mieszkała wcześniej) i może tak się stało w przypadku tych bliżniaczek a pokrewieństwo ich ze swoim zmarłym rodzeństwem tylko jakby zwiększyło… nwm jak to określić… moc wspomnień?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także