10 Niezwykłych odkryć na pustyni MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 niezwykłych odkryć na pustyni”. Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij pozostawić kciuka w …
Like:18376
Wyświetlenia:1725179
Czas: 9:6
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

38 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny film 👌 tylko poirytowalam sie nieco naukowcami od blaszanej rolki… Skad wiedzą ze chodzi o skrytki zlotem a nawet szacuja ile go jest, skoro nie rozumieja tekstu i nie potrafia dotrzec do zadnego z 24miejsc???

  2. Interesuje się historia od 1982 roku i nie słyszałem o "Kulturze fenicyjskiej" i o wpływach "Fenicyjskich" Znana jest mi kultura Fenicka i wypływy fenickie. Chyba jeszcze wiele muszę przeczytać

  3. Jak usłyszałem, że samoloty odkopane "w dobrym stanie" przez Amerykanów w Iraku zostały zabrane do USA na inspekcję i mają wrócić do służby, to aż mnie ciarki przeszły – pewnie za pół roku "dobra zmiana" odkupi je za ciężkie pieniądze, w ramach włażenia jankesom w dupę.

  4. wpływy … fenicyjskie !!!, OMG. Wpływy fenickie człowieku, fenickie, a nie fenicyjskie. Wykorzystując cudzą pracę (tutaj : http://www.architekcipodrozy.pl/petra-starozytne-miasto-wykute-w-skale/) w pierwszej kolejność sprawdź poprawność słowa pisanego tejże pracy, bo cytując tekst zaczerpnięty z tego źródła powielasz błąd, jak tam zaistniał. Polecam także poprawić akcent oraz unikać podkreślania określonych treści wypowiedzi podniesionym głosem. Brzmi to śmiesznie, nienaturalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także