10 Niezwykłych podwodnych odkryć MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 Niezwykłych podwodnych odkryć”. Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij pozostawić kciuka w …
Like:13593
Wyświetlenia:1140571
Czas: 8:42
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. "Przed naszom erom, korbom", co to za końcówki? Słuchać się tego nie da. Aż dziw bierze, że "lektor" potrafi czytać. Zazwyczaj tak "muwiom" analfabeci. Ciekawe rzeczy, ale takich czytających należy zmienić.

  2. Dlaczego używasz ciągle "przed naszą erą"? Mówiąc Twoim językiem "NASZA ERA" masz na myśli czas PO NARODZENIU CHRYSTUSA? Bo to jest ten punkt wyznaczenia tego czasu. JEZUS URODZIŁ SIĘ W CZASIE ZERO I OD TEGO CZASU LICZYMY CZAS OD NOWA – ROZDZIELAMY EPOKI. Zamiast mówić przed lub naszej ery mów PRZED LUB PO NARODZENIU CHRYSTUSA. Jest to przecież postać historyczna, świetnie udokumentowana i NIE BUDZĄCA WĄTPLIWOŚCI HISTORYCZNYCH. Skąd zatem ta obawa do użycia zwrotu "PRZED NARODZENIEM CHRYSTUSA LUB PO NARODZENIU CHRYSTUSA"? POJECIE "NASZA ERA" WZIĘŁA SIĘ Z KOMUNY, KTÓRA WALCZYŁA Z CHRYSTUSEM. KONTYNUUJESZ ZATEM POGLĄDY KOMUNISTYCZNE, ZWALCZAJĄCE KOŚCIÓŁ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także