10 obiektów, które mogą pochodzić od obcych [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 obiektów, które mogą pochodzić od obcych. Czy kosmici pomogli nam zbudować starożytne budowle?
Like:9184
Wyświetlenia:728373
Czas: 6:29
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

23 KOMENTARZE

  1. Mieszkam w uk i uwazam ze widzialem ufo . Przejezdzalem autem i zauwazylem sluge swiatla . Byla kiedy siegnolem po telefon zgasla po chwili pokazala sie ponownie , jechalem samochodem i mowie powaznie nic takiego nigdy nie widzialem

  2. Koncentracja tego izotopu w atmosferze nie jest stała. Zależy w dużej mierze od aktywności słońca oraz promieniowania z innych źródeł pochodzenia pozaziemskiego. Podobnie jest z ilością C12 czy C13, która jest uwarunkowana naturalnymi procesami klimatycznymi i geologicznymi Ziemi, jak na przykład erupcje dużych wulkanów czy zlodowacenia. Już to sprawia, że określenie proporcji węgla w danym momencie historii naszej planety staje się praktycznie nieosiągalne.
    Reasumując datowanie przedmiotów metodą węglową to istna fikcja.

  3. #10: te kule to pozostałości po wygasłych gwiazdach. czarne karły tworzą takie obiekty. Składa się z piezoelektrycznego krzemu, tytanu i jakiegoś izotopu żelaza. Takie coś będzie grzmieć buczeć i się toczyć. Kiedyś na warsztatach w mechaniku po formowaniu nagrzanego żelastwa przyciągałem dźwignię ręką, nie tylko ja zresztą. Podobnie filmowy monolit. To skały z nieodległych wygasłych gwiazd jeszcze przed narodzinami naszego układu planetarnego.
    Jeśli chodzi o tajemnicze przedmioty uwięzione w rudach, to mogą one pochodzić z tak zwanego złotego wieku ludzkości. Trzeba by pogadać z niektórymi uchodźcami z Iraku czy Syrii, oni coś wiedzą na ten temat.

  4. Kosmos jest nieskończony wiec na 100 procent inne planety są ośedlone , może są inne układy planet, ale napewno inne istoty były przed nami na odległych planetach a blokadą tego wszystkiego jest niestety NASA ;/

  5. wierzymy bo sam widziałem tylko za wcześnie włączyłem telefon jechałem samochodem i za krzakami wyskoczył chudy stwór który miał wielką głowę wysoko skoczył więcej nie to nie był człowiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także