10 odjechanych faktów o AUDI [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Dziś w odcinku kolejna niemiecka marka samochodów – tym razem zajmiemy się Audi! W jaki sposób możemy korzystać z okularów VR jeżdżąc Audi?
Like:1708
Wyświetlenia:17630
Czas: 6:16
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. i po co robią auta tak szybkie na drogi publiczne ? potem cebulaki szpanują i nie raz widać jak wyprzedzają na czołówkę olewając że z naprzeciwka jedzie rodzina na wakacje czy święta … lub spychają cię bo im nagle wysepka na drodze się pokazuje bo wyprzedzał na ciągłych + zakręt + wysepki … to juz jest chore … powinni coś zrobić z tymi autami wszystkimi bo jak kogoś stać dać 300tys zł na auto na 5 lat max 10 to mandat 500zł ma go ukarać ? wzbudzić w nim przemyślenia refleksje ? do tego wiele razy spowodują wypadek np ktoś wpadnie w rów uciekając a oni w siną dal jadą bo od 0-100km 3 sekundy … że rejestrator lub pogoń ich nie doścignie poza policją…. która zjawi sie od zgłoszenia po 27min najszybciej …

  2. 4:08 bolid mowa o Formule E, a pokazany bolid Merceda z Formuły 1.Warto zaznaczyć, że audi nie miało w królowej sportów motorowych swojego bolidu a BMW miało, które za sterami Roberta Kubicy sięgło po zwycięstwo i kilka podiów.

  3. Ahh Audi kiedyś robiło mega pancerne auta takie jak 80 b3 i b4 takie kultowe jak Audi s 2 rs 2 s 4 i rs 4 genialny napęd quattro który był nie do zajechania(pomijając a 3 bo tam był haldex) Audi było takim lepszym wv coś jak Lexus dla Tojoty. Teraz taki sam plastikowo eko badziew dla nowobogackich. Pomijając R8 ahhh do dziś jak przypomnę sobie ryk 2.2 turbo lub 1.8 turbo to aż mam ciarki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także