10 odjechanych faktów o Gruzji [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Czy wiecie, co wyróżnia Gruzinów na tle innych narodów? Czy będzie to wyjątkowy alfabet? Biesiady, których nie powstydziliby się sami starożytni Rzymianie?
Like:2478
Wyświetlenia:38956
Czas: 7:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

  1. Dobry odcinek :)) jedna mała poprawka, od niedawna weszły w życie obostrzenia dotyczące taksówek i stanu technicznych samochodów. Oczywiście nie są one tak ostre jak w UE.

    Pozdrowienia od Gruzina :))

  2. Też byłem w tym roku w Gruzji. Można dodać tutaj że w miejscu narodzenia Stalina stworzono całe mauzoleum za którym jest jego pomnik i muzeum. Stalin jest tam wręcz czczony. Gruzini lubią Polaków za Lecha Kaczyńskiego, który się za nimi wstawi w czasie wojny z Rosją w 2008 roku. w Batumi można pić za darmo Czaczę przez 15 minut dziennie ze specjalnych dystrybutorów. Są tam fatalne drogi, a największym zagrożeniem są kierowcy. Gruzja była drugim ochrzoczonym państwem w historii zaraz po Armenii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także