10 opuszczonych miast, w które nie uwierzysz MixFakt

 


Jeszcze jakiś czas temu miasta te tętniły życiem, mieszkały w nich nawet dziesiątki tysięcy osób. Dziś stanowią tzw. miasta widma, stoją opuszczone i straszą …
Like:21746
Wyświetlenia:864187
Czas: 8:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. Siemanko, słucham Twojego kanału co jakiś czas i trochę interesuję się tematem opuszczonych (miast, miejsc itp.). Co do tego odcinka to 2 rzeczy: niestety w Prypeci niewiele rzeczy już zostało – całe wyposażenie i to co nie zostało wystarczająco mocno przytwierdzone do ścian/podłóg/sufitów w znacznej wiekszości już znajduje się poza tzw. Zoną (strefą skażenia). Byłem w Pstrąży (sierpień 2017) i to miasto powoli odchodzi do historii – aktualnie został tam jeden blok, który – dosłownie – został ogołocony do ścian – jedyne co pozostało (poza ścianami i tynkiem) to kafelki w niektórych (i to bardzo niewielu) miejscach. Pozdrowionka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także