10 osób o nietypowych hobby MixFakt

 


Powszechnie wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje. Tak samo jak o upodobaniach. Niektórzy w wolnym czasie lubią grać w piłkę, inni pić alkhol, a jeszcze …
Like:14885
Wyświetlenia:214672
Czas: 5:12
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

 1. Pozwolę sobie sprostować kwestię nr 1. Trainspotting to nie jest "spisywanie numerów" tylko po prostu uwiecznianie przejeżdżąjących pociągów. Po jakimś czasie, gdy linia kolejowa ulegnie modernizacji lub co gorsza- likwidacji, takie zdjęcia to bezcenna pamiątka czasów, które minęły. Tak samo będzie, jeśli za jakiś czas w danej relacji będą kursować np nowsze składy wagonowe, EZT lub SZT. Trainspotting to jedna z gałęzi miłości do kolei- jest jeszcze udzielanie się w fundacjach na rzecz odnowy zabytków kolei- zabytkowych lokomotyw, wagonów i innych pojazdów szynowych, jest jeszcze dziennikarstwo społeczne w zakresie kolei, czy obsługa pociągów turystycznych/retro.

 2. Ja zbieram rózne naklejki. Mam już:
  – naklejkę jabłka z ipada kuzyna
  – naklejkę wośp
  – naklejkę dzielny pacjent od dentysty
  -naklejke betlejemskie swiatelko co dostałem jak na harcerstwo chodziłem
  – naklejkę z pierwszej edycji gangu świeżaków!!!!!
  – naklejke z mojego samsunga s6 edge
  – naklejke z s8 kolegi
  – naklejke z samsunga a3 kuzyna
  – naklejke z smartwatcha kolegi
  – naklejke z mojego laptopa
  – naklejke policja z zestawu lego

  Mam jeszcze kolekcje modeli samochodów, samolotów, czołgów, milicyjnych guzików, stikezów z lidla, masek gazowych, wojskowych czapek i starych monet (czyli troche bardziej normalne kolekcje)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także