10 PAŃSTW, których nie da się PODBIĆ [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Widmo potencjalnej trzeciej wojny światowej ciąży nad naszym światem. Są jednak takie kraje, które znajdują sie w zdecydowanie lepszej pozycji niż inne.
Like:36823
Wyświetlenia:2788220
Czas: 9:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czemu ale jak się zapytałeś o inny kraj który można dodać to pomyślałem o Polsce lecz nie dlatego że poprostu z niego jestem ale dlatego że jak się przyjrzysz historii to zobaczysz że Polska zawsze po czasie krótszym lub dłuższym wracała na mapę więc także tego, no.

  2. na pierwszym miejscu seflunie powinna być rosja!!! Ich jedna rakieta potrafi zniszczyć życie na Ziemii!!1 A Israel może zostać daleko za 10 miejscem, bo mógłby go podbić sam Pakistan, którego boi sie nawet twoje zasrane USA i zasrael!!!

  3. Brakuje Polski. Nie ma armii, łatwo wjechać, ale są tak popi3rd0leni, że będą walczyć nie mając żadnych szans albo czekać kilka pokoleń by wbić wrogowi nóż w plecy.

  4. Polska husaria wygrała bitwę z Turcją pod Wiedniem, broniła się przez 123 lata okupacji, broniła się podczas 2 wojny światowej, ogólnie nie dała się podbić wiele razy i zasługiwałaby chociaż na 10 miejsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także