10 powodów, dla których warto zagrać w BATTLEFIELD V [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Battlefield to seria o długiej historii. Jej pierwsza odsłona zadebiutowała już 16 lat temu. Od tego czasu cykl bardzo dynamicznie się rozwija, ale jedno pozostaje …
Like:2279
Wyświetlenia:44644
Czas: 7:54
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. Najnowsze CoD i BF wpisuja sie w zrzucanie win za zbrodnie popelnione przez niemcow na tzw NAZISTÓW czyli plemienia z ktorymi dzisiejsi niemcy nie chca miec nic wspolnego!

  2. Grałem w beta wersję przez kilka dni i szczerze? do przykładu gdy wracam do multi cod 1 lub 2 to mam większą frajdę z gry niż w tym czymś. Może nie każdy tak ma, ale ja jestem graczem starszej daty ceniący sobie prawdziwość historyczną. Kurna jeśli robi się grę w danej tematyce to nie miesza się jej z gównem tylko raczej stara się, żeby odzwierciedlała realia. I żeby nie było, że jestem fanem coda. W BFa 3 pograne ponad 1000 godzin.A to, może kupię jak będzie w promocji w przyszłym roku za 5zł, a będzie szybko bo fatalnie się im to sprzedaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także