10 przepowiedni Nostradamusa, które jeszcze się nie spełniły [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 ciekawych przepowiedni Nostradamusa, które jeszcze sie nie spełniły. Koniec świata, epidemia zombie, a może …
Like:18509
Wyświetlenia:986257
Czas: 10:37
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

 1. To schorn w komentarzach 😉 Jesteś tu bezpieczny. Mamy tu:

  Jedzenie:
  🍓🍏🌰🍎🌽🍓🌰🍈🍓🍈🍈🍑🍓🍏🌰🍈🍓🍈🍚🍠🍚🍜🍥🍲🍟🍦🍕🍝🍢🍤🍦🍟🍦🍟🍚🍦🍦🍚🍱🍤🍦🍟🍦🍟🍧🍟🍠🍚🍪🍵🍪🍴🍯🍵🍹🍬🍵🍹🍶🍮🍶🍩🔪🍩

  Zwierzęta:
  🐵🐆🐈🐖🐂🐎🐯🐄🐒🐺🐃🐺🐯🐀🐾🐫🐁🐤🐤🐑🐨🐀🐡🐳🐬🐚🐍🐸🐜🐸🌱🌻🌸🌴🍂

  Ludzi:
  👴👦👩👨👧👶👵👮👱🙆💁👲👳👸👼🙇👴👧👩👧👴👨👩👨👵👳👳👱🎅🙆🙎💂🙇👮👸👮🎅👰👳💁👲👱👼👰💁👸

  Domy: 🏠🏤🏦🏫🏠🏬🌏🏪🏩🏤🏦🏭🏭🏡🏫🏨🏣🏦🏤⛲🌅🌇🌄⛲🌁⛲♨🌇🌁⛲

  I ostatnie….

  Pogoda: 🌈⛅💧☁⭐🌝🌕☀🌞

  Dołączysz? Daj Like 🙂 oraz suba 😀

 2. Jedno mnie dziwi 🙂 kalendarz majow nie mowil o KONCU SWIATA ale raczej o tym ze zaczna sie zmiany biegunow I kalendarz ruszy od nowa 🙂 I tak w sumie pole magnetyczne od tej pory sie przesowa, co raz gorsze zjawiska pogodowe itp. Nie chodzilo o apokalipse NATYCHMIAST ale o to ze cos sie zacznie w tym czasie 😀
  To moja teoria :p

 3. O ile dobrze pamiętam, Nostradamus pisał codziennie 1 lub 3 przepowiednie przez 3 lata co daje nam ponad 1000 lub 3000 przepowiedni (nie pamiętam dokładnie). Chcąc nie chcąc kilka z nich musiało lub musi się spełnić, zwłaszcza że ludzie na siłę doszukują się sensu w przepowiedniach patrząc na światowe wydarzenia.

 4. Wojna Persji z Macedonią? Jak najbardziej. Trzeba pamiętać z jakim upodobaniem Nostradamus posługiwał się pararelą. Macedonia to po prostu odpowiednik mocarstwa światowego. Obecnie to USA (Chiny nie wchodzą w grę – inna kultura). Persja to oczywiście Iran. A od momentu opublikowania tego filmu wiele się zmieniło….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także