10 przerażających SZPITALI PSYCHIATRYCZNYCH [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku porozmawiamy na temat wyjątkowo przerażających szpitali psychiatrycznych. Eksperymenty na ludziach, okrutne warunki i szaleni …
Like:9114
Wyświetlenia:323486
Czas: 12:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam odwiedzać opuszczone miejsca. Znajdź proszę i formacje o opuszczone szpitalu psychiatrycznym w Teramo. Który robi za mury miasta, a wszystkich pacjentów wypuszczono na ulicę po zamknieciu przybytku.

  2. Moja babcia mieszka koło Opuszczonego Szpitalu w Owińskach, jak byłam mała to chodziło codziennie koło niego jak szłam do przedszkola, które również znajdowało się koło niego 😀 ale mogę wam napisać, że niedługo mają rzekomo wyremontować cały budynek…

  3. Jeszcze tylko szpital psychiatryczny w Gnieźnie dodać I będzie kompletnie. Naprawdę to co tam się dzieje jest okropne. Bardzo podobne do szpitala z numerem piątym. Mam znajomych, którzy tam byli. Nigdy już tam nie wrócą. Szpital psychiatryczny ma służyć jako azyl , miejsce gdy czas specjalnie dla tych ludzi się zatrzymuje, miejsce odpoczynku, a nie tortur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także