10 przykładów polskiego cebulactwa, cz. 1 MixFakt

 


Nie ulega wątpliwości, że cebula to nasze warzywo narodowe. Pracowaliśmy na to przez lata, a teraz dzięki internetowi, nasze sukcesy na tym polu znane są na …
Like:44242
Wyświetlenia:2535282
Czas: 5:50
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Macie chyba świadomość, że natura ludzka jest właśnie taka a nie inna. Pracowałem w trzech innych krajach i gwarantuję, że jest tam bardzo podobnie albo i gorzej. Polecam spojrzeć krytycznie na swoje zachowanie, bo postępujecie równie źle jak cebulaki, buraki itp to zależy od dnia . Tak pewnie ma tu 99% komentujących, bo niby wszyscy są super wrażliwi, pomocni, a w rzeczywistości to gówno prawda, raz jesteś cebulakiem a raz jesteś w porządku, tak już jest.

  2. Caly autobus idzie sikac do automatycznego WC za EUR 1.00, bo jeden drugiemu przytrzymuje drzwi. W barach salatkowych kupuja najmniejsza miseczke i buduja pionowe forty z selerow naciowych, zeby mozan bylo naladowac pionowo.

  3. Hipermarkety nie płacą podatków i sprzedają w tej samej cenie co na zachodzie produkty o gorszej jakości. W tym kontekście mam gdzieś, że im nie wyszła akcja promocyjna. Społeczeństwa na zachodzie zarabiają grubo więcej i nie przeszkadza im to zabijać się w sklepach w dniu wyprzedaży. A tak poza tym cebula bardzo dobrze mi się kojarzy. Jak wam coś się w niej nie podoba, to wasz problem.

  4. Najbardziej CEBULOWE ZIEMNIACZANO BURACZANE SA TE WSPANIALE PROMOCJE W LIDLACH I INNYCH PIERDLACH, to dzieki tym przybytkom jestesmy jacy jestesmy. I dzieki kacykom, którzy skutecznie doprowadzili ten kraj do nedzy I ruiny rzadzac 50 lat…. A co z CEBULACKIMI niby zagranicznymi nazwami osiedli??? Kostka brukowa, szklem I marmurem w kazdej nowo powstajacej galerii handlowej?? W kazdym urzedzie stado cebulaków o tym decyduje….w krawatach I butach do szpica. Co jak co ale wole nasze CEBULACTWO niz LIDLOWE TESCOWE IMPORTOWANE…

  5. Potwierdza się to co zawsze powtarzam, że Polacy to generalnie falszywi ludzie bo śmieją się z kogoś ze robi to co sami robią albo i jeszce coś gorszego. Cebula aż szczypie w oczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także