10 przywódców zabitych przez USA [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Stany Zjednoczone to kraj, który lubi angażować się w konflikty po drugiej stronie globu. Powody są różne, od kwestii ideologicznych po czysto biznesowe.
Like:9015
Wyświetlenia:321304
Czas: 12:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

49 KOMENTARZE

 1. Pan Diem zginął tak jak opisują to różne media, czyli na wiele sposobów 😉 Oczywiście nie kwestionuje, ze USA nie maczało w tym palców, bo samo do tego się przyznaje. Aczkolwiek najwiecej wspólnych wersji jest takich, ze po kapitulacji prezydent Diem wraz z towarzyszem udał się do opancerzonego transportera, w którym to zaraz po wejściu został zamordowany.

 2. 11 wrzesnia dowodzone prze Bin Ladena hahaha doobre. walka z terroryzmem tez śmieszne. xD Amerykanie sami zburzyli WTC żeby stworzyć terroryzm żeby później z nim walczyć, z drugiej strony potrzebowali fałszywej flagi żeby wjechać na bliski wschód a po co ?!!! ŻEBY WALCZYĆ Z TERRORYZMEM.
  najlepsze pieniądze zarabia sie na wojnie panie kolego.

 3. Ahh jak ja lubię te podwójne standardy, USA wkracza sobie na terytorium suwerennego państwa, włamuje się do prywatnego domu i morduje Bin Ladena który jakby nie patrzeć jest cywilem, i jeszcze się tym chwali. Wyobrażacie sobie reakcje USA, jak i całej europy gdyby dokładnie to samo zrobiła Rosja lub Chiny? Całe zachodnie media zarzuciłyby ich gromem, i pogardzie nie byłoby końca, no ale skoro to ameryka no to wielki sukces przecież, nie?

 4. To zabawne, że autor mówi to i owo o Pinochecie, a o tym co robił Che Guevara nawet się nie zająknął heh – Ten drugi to jakaś pomyłka historii, ale nie chodzi tu o mordy, ale o to, że Pinochet znał się przynajmniej na gospodarce, a Che to w ogóle idiota gospodarczy – jak każdy czerowny
  strona: "Generał Pinochet – prawda, zamiast mitów"
  yt: "Altiero Spinelli i Nowa Europa" kanał historia sztuki
  yt: "Historia marksizmu 1/5" kanał historia sztuki
  strona: "gen. Augusto Pinochet : Myśl Konserwatywna"
  strona: "Che Guevara – zbrodniarz uznany za bohatera – Historia – polskieradio.pl"

 5. Najpierw mówisz na jednym kanale ze to USA było odpowiedzialne za zamach na WTC a później stwierdzasz na innym kanale ze to Bin Laden był odpowiedzialny za owy zamach. Ja rozumiem to nie jest tematyką filmu ale po co to tak kłamać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także