10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Polandballu MixFakt

 


Witcherball: https://makemyballs.com Polandball, któż go nie zna? Czyż nie możemy być dumni, że mamy swojego własnego mema, znanego na cały świat?
Like:30226
Wyświetlenia:941733
Czas: 7:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. Postawiłem plusa, ale wycofałem… Przykro, że humor autora waha się między niemieckimi oszczerstwami (jazda z szablą na czołg), a żydowskimi obelgami (90% treści). REZYGNUJĘ Z SUBSKRYPCJI. Brzydzi mnie środowisko, gdzie co drugie słowo jest na K.

  2. Dlaczego kolory są odwrócone? Ponieważ przede wszystkim PolandBall nie obraża polskiej flagi.. wielu twórców dostało falę zażenowań w komentarzach i próśb o to, by kolory zamienić, ponieważ filmy swą treścią wyśmiewały się zarówno z polski, co nie jest skandalem, ale również z polskiej flagi…teraz wiadomo o kogo chodzi, ale nie jest to dosłowna prowokacja 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także