10 sekretów PKP [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku wsiądziemy do pociągu by przedstawić wam 10 sekretów polskich kolei. Poznajcie początki Straży Ochrony Kolei, dowiedzcie się skąd …
Like:7442
Wyświetlenia:242954
Czas: 6:42
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. 6:20 Naprawdę? Jeżeli to jest prawda to się ciesze!!! PS.mieszkam we Wrocławiu i jechałem takim starym pociągiem. Wiedzieliście, że w Jaworzynie Śląskiej znajduje się muzeum Kolejnictwa Polskiego, gdzie mam rodzinę. Oraz mój dziadek był maszynistą* tych starych pociągów. Super Film.

    *maszynista-osoba prowadząca stare pociągi napędzane parą wodną;

    POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  2. Kolej byla kiedys kolejarz szedl na sluzbe kolej hulala nawet jak byly ostre zimy teraz jest burdel pseudo kolejowy z dziesiatkami przewoznikow komercha na maxa 30 lat destrukcji zrobily swoje

  3. Sekretami nie mogą być fakty ogólnodostępne. Sekretem są toruńskie 6 lokomotyw za niecałe 6 mln złotych które nigdy nie zostały użyte. Sekretem są dziesiątki wagonów intercity nie używane i bez rewizji kiedy brakowało taboru. Sekretem są też nieużywane 14 pociągów które były zakupione za 170 mln zł którymi platforma obywatelska się szczyciła, a do dziś stoją i marnieją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także