10 sekretów STREFY 51 [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku Topowej Dychy powracamy do tematu Strefy 51. Poznajcie największe tajemnice amerykańskiej bazy wojskowej. Czy w środku znajdują …
Like:19920
Wyświetlenia:1209715
Czas: 12:24
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

50 KOMENTARZE

  1. Weług mnie w strefie 51 przetzymują tam jakiś super nowoczesny myśliwiec o którym nikt nie wiem i dlatego tak bardzo to utajniaja kiedys w jakims tam liscie prezydent USA napisał tam F-52 były teorie gdzie maił on sie pomylić z bombowcem B-52 moze zeczywiście istnieje F-52 i jest on supernowoczesny i dlatego tak strzeza wejscia do bazy żeby ruskie nie miały o tym pojęcia ?

  2. Ja uważam że, jedni i drudzy mają racje, że Amerykanie byli na księżycu. Dlaczego, zdjęcia z księżyca są prawdziwe, a rakiety którymi rzekomo dotarli do księżyca, nie były wstanie tego dokonać. Amerykanie po wojnie, przejeli, niemieckie badania nad anty grawitacją, oraz naukowców Niemieckich. Gdy posłuchamy dokładnie przemówienia F.J. Kennedy, o tym że Ameryka jest wstanie polecieć w kosmos, chciał w ten sposób, zmusić NASA, Do ujawnienia nowych technologi, w postaci pojazdów anty grawitacyjnych. Uważam też, że za to został zamordowany. W ten sposób zamknięto dyskusje na ten temat. Tak e po przeanalizowaniu tych faktów doszedłem do wniosku, że Amerykanie byli na księżycu, ale innymi pojazdami, a film z lądowania na księżycu, był zrobiony w studio, przez Stanley Kubrick. Po to żeby ukryć prawdę o pojazdach anty grawitacyjnych.

  3. JEST INNA CYWILZACJA BYŁEM NA RYBACH GWDA WIELKA KOŁO SZCZECINKA 40 LAT TEMU WIDZIAŁEM STATEK KOSMICZNY W NICY PRZEZ LORNETKĘ RAZEM Z TEŚCIEM WŁOSY NAM SIĘ JEŻYŁY TO PRAWDA SZOK A RODZINA NAM NIE WIRZYŁA TO NIE FIKCJA TO PRAWDA KOSMICI SĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także