10 seryjnych zabójców, których NIGDY nie złapano [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Niektóre zagadki z przeszłości być może nigdy nie zostaną rozwiązane… Czy mordercy stojący za najbardziej przerażającymi zbrodniami z przeszłości zostaną …
Like:2448
Wyświetlenia:24788
Czas: 8:33
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. 10 seryjnych morderców, których NIGDY nie złapano [TOPOWA DYCHA]* Mordercy robią dla satysfakcji, zabójcy dla pieniędzy zapewne wszyscy tutaj pokazani są mordercami nie żebym się czepiam, tak tylko zwracam uawgę, pozdrawiam.

  2. Po co dajecie tytuł, który nie zgadza się z treścią? Golden State Killer został złapany i jest pewne, że to DeAngelo. Można oczywiście na swoją obronę mówić, że proces nadal trwa, ale to prawdopodobnie już tylko formalność. Pozdrawiam!

    Edit 1: Pierwsze miejsce – to samo.

  3. Dziwi mnie jedno…. policjant odkrył że kot bawi się ludzką ręką tak? to dlaczego nie potraktowali tego kota jak podejrzanego? Może to on jest tym mordercą i został przyłapany na gorącym uczynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także