10 śladów KOSMITÓW z przeszłości [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Niektórzy uważają, że kosmici odwiedziali Ziemię w przeszłości. Mieli zostawić po sobie dziesiątki śladów, które możemy obserwować do dzisiaj. W dzisiejszym …
Like:9234
Wyświetlenia:865285
Czas: 10:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. ja odkąd sięgam pamięcią wiedziałam, że są kosmici. jak miałam 6 lat to siedziałam przy oknie z lupą wieczorem i szukałam planet na niebie oraz statków kosmicznych xd nie no serio :p jako dziecko miałam sporo dziwacznych snów, do dziś je mam. ja po prostu miałam w głowie teorie, które w internecie pojawiają się przedstawiane przez naukowców jako prawdopodobne albo po prostu jako fakty, a ja tak myślałam od zawsze więc to jest dziwne. natrafiłam na nie po wielu latach i jestem w szoku skąd u mnie były taki myśli skoro nikt nigdy wcześniej nic mi nie sugerował ani nie rozmawiał ze mną na takie tematy.

  2. Tysiące lat temu łowcy odkryli spokojną planete ziemie. Nauczyli ludzi budować, więc byli czczeni jak "Bogowie". Co 100 lat Bogowie powracali i domagali ofiary. Hodowali w ludziach obiekty swoich łowów… Łowcy udowadniali sobie że są godni noszenia swojego oręża. Ale jak jeden z łowców poległ, upewniał się żeby nie pozostawić żadnych śladow… Cała cywilizacja wyginęła w ciągu jednej nocy…

  3. Nie meteoryt tylko Thea (planeta wielkości marsa) Uderzyła w Ziemię pod kątem odrywając ogromną część płaszcza Ziemi i sama uległa zniszczeniu. Na nasze szczęście uderzenie nie było centralne tylko pod kątem bo nasza planeta tego by nie wytrzymała.

  4. Interesujący materiał i jest w nim ziarnko prawdy, ale większość można już wyjaśnić: zaczynając od tak prostej rzeczy jak księżyc (polecam Astrofazę gdzie powstawanie wszechświata jest wyjaśniane w najmniejszych szczegółach, w tym jak księżyc dołączył do naszej orbity). Co do czaszek (kształt powstał na skutek celowych deformacji) i zmian w ich DNA: https://innemedium.pl/wiadomosc/pojawily-sie-nowe-wyniki-badan-wydluzonych-czaszek-z-paracas (prawdopodonie w przyszłości odkryjemy brakujący łańcuch ewolucyjny). Malunki, linie z Nasca piramidy i mechanizm są ściśle związane z gwiazdami, porami roku itp, które kierowały życiem, zbiorami i wierzeniami. Dla nas ludzie żyjący setki i tysiące lat temu byli głupsi, ale każde społeczeństwo ma geniuszy, którzy opracowywali łatwe sposoby budowania, konstruowali urządzenia i ogólnie ułatwiali innym życie. https://histmag.org/tajemnice-mechanizmu-z-antykithiry-13493 Na przestrzeni lat zapewne wiele zagadek uda się wyjaśnić, brak zachowanych zapisków na konkretne temat nie oznacza, że coś powstało przy ingerencji sił obcych. W większości podanych tutaj przykładów wystarczy zrobić research żeby poznać odpowiedzi;P

  5. zauważyliście że kratery na księżycu kończą się na tej samej głębokości ,niezależnie od wielkości meteorytu który spadł na powierzchnie księżyca.. jakby coś odbijało lub chroniło wnętrze księżyca …..piszę o tym ponieważ na ziemi są dużo większe różnice …co wy na to ????? pozdrawiam serdecznie 🙂

  6. Jak nie czytaliście Przesłania Elohim i udostępnionego za darmo w sieci na http://www.rael.org to nie wiecie wielu rzeczy o obcych cywilizacjach. Nawet każdy z nas może mieć wpływ na przyspieszenie spełnienia warunków do ich oficjalnego odwiedzenia Ziemi i zapewnienia dobrobytu tam gdzie to nastąpi.

  7. Co do księżyca: Ta teoria nie zakłada uderzenia meteoru tylko kolizji dwóch planet. W młodą Ziemię miałaby uderzyć Thea, pod takim kątem, że częśc materii weszłaby na orbitę i stopniowo się łącząc utworzyłaby księżyc.
    Ja rozumiem, że uproszczenia itd., ale planeta wielkości Marsa a meteoryt to chyba różnica.

  8. Nawet nie przypuszczacie ,że to ślady dawnych cywilizacji na tej planecie a ludzie też przybyli tutaj jak i żyją na innych planetach .Przybyszy nam podobnych nie rozpoznacie nawet na ulicach swoich miast a o przeszłości nie wiecie nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także