10 spektakularnych akcji Anonymous [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Anonymous znani są nie tylko ze swego wyjątkowego poczucia humoru, ale także niezwykłych umiejętności hakerskich. Jest to grupa anonimowych internautów …
Like:18133
Wyświetlenia:518585
Czas: 6:26
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy to taka dobra grupa, wolę ich nie znać, bo nie chcę by mnie zaatakowali. Wiele zrobili dobrych rzeczy, choć w 2 czy 3 akcjach z tych 10 bym polemizował. 5 punkt nawet pochwalam ponad miarę. Choć nie pochwalam tego że są foliarzami na yt są kanały co sieją panikę, chodzi o zagraniczny youtube, że niby nasa miała powiedzieć o kosmitach.

  2. Anonymous zrzeszają ludzi o różnych poglądach. Czasem nawet pomagają osobom, którymi się nie zgadzają ale którym po prostu dzieje się krzywda. Przynajmniej tak mi się wydaje…

  3. Jeśli jest się homofilem to w 100%! 😀 Aż nabrałem podejrzeń co do ogółu informatyków! :((( Ciekawe, że jedną filję wspomagają a drugą atakują, przecież często obie idą w >parze<.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także