10 sportowców, którzy zrobili kupę w trakcie zawodów, cz. 1 MixFakt

 


Amerykańscy naukowcy wyliczyli, że człowiek w ciągu całego swojego życia spędza średnio prawie 240 dni na samym robieniu kupy. Prawie 6000 godzin …
Like:68116
Wyświetlenia:5793907
Czas: 9:8
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

 1. Ja raz jak byłam w maku to nagle zaczoł mnie boleć brzuch no i poszłam do toalety i tam zaczoł się horror a wyobrazcie sobie że jeszcze stala przedemna jakas babka i to wszystko slyszala xd

 2. Numer 1 to kierowca WYŚCIGOWY a nie Rajdowy.
  A tu masz opis różnicy miedzy Kierowcą Rajdowym a Wyścigowym i między Rajdami a Wyścigami.
  Kierowca RAJDOWY występuje w Rajdach np.WRC,
  Rajdy – forma Motorsportu, w której rywalizacja odbywa się na drogach publicznych, zamkniętych na czas trwania Rajdu.
  W Rajdach Samochodowych rywalizują dwuosobowe załogi, składające się z kierowcy i pilota. Załogi startują w specjalnie przygotowanych Samochodach Rajdowych, które jednak muszą być dopuszczone do ruchu drogowego. Do rywalizacji załogi startują indywidualnie, w krótkich (najczęściej jednominutowych) odstępach czasu.
  Wyścigi Samochodowe/Motocyklowe – określony, z góry ustalonymi przepisami wyścig, w którym biorą udział Kierowcy Wyścigowi, ścigający się Samochodami/Motocyklami Wyścigowymi określonego w przepisach typu, po torze Wyścigowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także