10 średniowiecznych metod tortur [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Ludzie przez tysiące lat szkolili się w sztuce zadawania sobie wzajemnie bólu. W średniowieczu w tej sztuce osiągnęliśmy mistrzostwo.
Like:15478
Wyświetlenia:1085275
Czas: 3:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. Najgorsza torutra? pfff to co dałeś w odcinku to nic jak podczas rankeda (placementa!!!) w lolu twój dostawca ma przerwe techniczną i wyłącza wszystkie sieci jakie są na jego usługach to jest tortura!

  2. Hej, na wstępie: trafiłam na kanał przypadkiem niedawno i od razu mi się spodobał 🙂 sporo już filmików obejrzałam. Co do tortur to nie wiem czy jest średniowieczna ale na pewno dość przerażająca. Delikwenta przywiazywali do dwóch desek głową w dół i z rozszerzonymi nogami. Przepolawiali go pila zaczynając od krocza. W tej pozycji ofiara nie mogła się szybko wykrwawic więc zanim torture przerwała śmierć trochę czasu mijalo. Stosowano ten rodzaj kary za "przestępstwa" związane z homoseksualizmem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także