10 starszych osób, które nie radzą sobie z technologią, cz. 3 MixFakt

 


Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. To samo z technologią. Jeśli ktoś nie wychował się na komputerach i smartfonach to najprawdopodobniej …
Like:22330
Wyświetlenia:348935
Czas: 5:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Jakiś filmik o Fifie o jakieś w ogóle nie nie nie nie o b ABE ABE ABE ABE ABE no no jakiś filmik proszę o Fifie 19 i 18 Office 18 o Fifie 17 o Fifie 16 o Fifie o FIFIE 15 o FIFIE 14 pg13 o Fifie 12 o Fifie 11 office o Fifie 10 o Fifie 9 o Fifie 6

  2. Za bardzo uzależniamy się od techniki, to niepokojące. Gadżety, które ułatwiają nam życie sprawiają, że mniej doceniamy pewne rzeczy i jesteśmy egoistycznym bydłem. Żebyśmy mogli żyć na poziomie na którym żyjemy, za taką "przystępną" cenę, gdzieś na świecie ktoś musi za swoją pracę dostać głodową stawę, ktoś inny musi głodować i umierać z głodu (a u nas tonami wyrzuca się żywność i nasze bachory wybrzydzają, że im coś nie smakuje), ktoś inny musi codziennie doświadczać wojennej rzeczywistości.
    To smutne, że nasz "dobrobyt" odbywa się kosztem cierpienia ludzi z tzw. "trzeciego świata".
    Dużo złego dzieje się na tym świecie byśmy mogli żyć na takim poziomie na jakim żyjemy, szkoda, że nikt nie chce tego zobaczyć, nie powinno tak być, nie zasługujemy na to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także