10 sytuacji, które zmusiły ludzi do KANIBALIZMU [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku opowiem wam o 10 sytuacjach, które sprawiły, że ludzkie mięso stało się pożywieniem. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach… ODWIEDŹ …
Like:5632
Wyświetlenia:117776
Czas: 6:38
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. Była taka kobieta nazywała się Leonarda Cianciulla. Mordowała ludzi i robiła z nich mydła i ciastka. Zaszła w ciąże 17 razy ale 3 razy poroniła a 10 zmarło po urodzeniu. Ponoć jej matka dzień przed ślubem córki rzuciła na nią klątwę. Pewnej nocy w jej śnie pojawiła się zmarła matka i powiedziała że jeżeli chce uratować pozostała czwórkę to musi składać ofiary z ludzi.

  2. Zgłodniałem. Idę na miasto…

    PS: Zapomniałbym.
    Na terenie współczesnych Zębic k. Wrocławia w 1924 roku odnotowano morderce który sprzedawał ludzkie mięso jako wieprzowinę peklowaną.
    Fakt, że wtedy to były Prusy, ale historia to historia. 😀

  3. A wielkim głodzie na Ukrainie to nie powiedział. Bo by się ,,patrioci" obrazili i by go odsubowali. tak to jest jak prawda historyczna nawet ta niewygodna jest przekładana na zarobek.co po odcinku z ZUS- em trochę subskrybentów a więc i pieniążków poszło w siną dal?

  4. jeden Rosjanin zabił przypadkowego człowieka ciało zabrał do domu rozczłonkował i postanowił zjeść następnie dał kawał mięsa koledze mówiąc że jest to mięso z kangura . Następnie żona kolegi zrobiła z tego pierogi i nakarmiła dzieci . W tej chwili jest osadzony w najgorszym więzieniu w Rosji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także