10 TEORII na temat GRY O TRON [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Już jutro finał kolejnego sezonu Gry o Tron! Z tej okazji przyjrzymy się najciekawszym teoriom wymyślonym przez fanów. Jaka może być przyszłość Night Kinga …
Like:6855
Wyświetlenia:258009
Czas: 9:26
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

22 KOMENTARZE

  1. to by było niezle – ogar bohater który boi się ognia z powodu oparzeń, w końcu dostanie płonący miecz 😀 Ale wtedy on by musiał zabić nocnego króla, a jakoś w tej roli go nie widzę. faktycznie narodził się z ognia, z podpalenia przez brata, ale przepowiednia o azorahai mówi o dymie przecież i soli a nie ogniu i soli? Ogien to może być i bitwa nad czarnym nurtem i poparzenie w dziecinstwie, ale gdzie tu ta sól?

  2. z tym że waif nie miała żadnego interesu w powrocie do winterfel, chyba żeby chodziło o to, że ktoś jej zapłacił za zabicie Petyra? ale kto? kandydatów nie widać bo niewielu wiedziało że to on sprowokował wojnę, no i Arya powiesiła jej twarz na ścianie a nie odwrotnie. A poza tym Arya na pewno żyje, bo rozpoznała ją Nymeria, gdyby to była tylko twarz a reszta byłaby waif Nymeria pozwoliłaby swej sworze ją zagryzc, a tak rozpoznała swą przyjaciółkę, i chociaż nie chciała z nią iść bo stałą się dzika to jednak pamiętała ją na tyle by oszczędzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także