10 teorii spiskowych o BAJKACH dla dzieci [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Kto jako dziecko nie kochał filmów animowanych? Niektórzy twierdzą, że bajki które skierowane były głównie do najmłodszych skrywają przerażające sekrety.
Like:50508
Wyświetlenia:1773259
Czas: 9:23
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. To nie strój astronauty tylko strojem który umożliwiał jej oddychanie pod wodą bo jest ssakiem ( przecież Sandy nie nosi go w swojej kapsule, a Spongebob i inni noszą tam maski z wodą ).

  2. Oj tam, oj tam. Idąc tym tropem, do każdego wytworu popkultury możnaby dorobić taką absurdalna teorię. Schemat Tomma i Jerry bardziej pasuje do aliantów: Jerry-Anglia ucieka przed silniejszym Tom-III Rzeszą, a potem na pomoc rusza Pies-USA. To by bardziej pasowało. A z tymi smerfami to już przesada. Klux-klux-klanowcy noszą spiczaste czapeczki – i odtąd każdy kto nosi podobną to antysemita? A to „heil” to po prostu scena jakieś przysięgi, nie pamiętam jakiej dokładnie.

  3. To wszystko moim zdaniem jest nieprawdą. To że jedni mówią tak że spangbob jest jakiś inny, nie. To że twórca tak to wymyślił nie oznacza to że jest tak każdy ma inną wyobraźnię. Np. spangbob ma oznaczać ze była sobie gąbka która utonął i się zmieniła w żywa postać

  4. Sandy ma taki jakby skafander. Zapewne niektórzy pamiętacie odcinek w którym Sandy chciała udowodnić swoim podwodnym przyjaciołom (Spongebob, Patryk, Skalmar, pan Krab) że zwierzęta lądowe są lepsze od wodnych. Skończyło się na tym że kiedy Sandy zdjęła swój ,, skafander" (bo nie wiem jak to nazwać) zaczęła tonąć. Ale na szczęście wzięła pusty słoik po ogórkach i założyła go na głowe. A dlaczego nie nosi tylko ,,hełm"?
    W jej domu nie nosi skafandra. Bo u niej jest powietrze. Być może wstydzi się wyjść publicznie bez skafandra i woli być w swoim domu bez niego, nawet jak przychodzą do niej w odwiedziny Spongebob i Patryk.

  5. Na temat flinstonów powiem tak autorzy kreskówek rysują CZTERY palce ponieważ tak jest łatwiej a w tym momencie pokazała prawie wszystkie postacie z CZTEREMA Palcamii

  6. Co do teorii o Smerfach, nie zapominajmy, że Gargamel chciał dorwać smerfy, by zmienić je w złoto. Przypadek czy nawiązanie do starych, rasistowskich stereotypów o żydowskiej chciwości i miłości do złota oraz pieniędzy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także