10 tragicznych SYLWESTROWYCH wypadków [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Wejście w Nowy Rok to zawsze pretekst do zabawy z przytupem – czasem jednak sylwestrowa noc bywa świadkiem tragicznych wydarzeń. Pożary czy zbiorowe …
Like:2456
Wyświetlenia:28567
Czas: 6:17
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Tu nowy rok wszyscy się cieszą,radują weselą A ty wpadasz z filmem o tragediach na pewno będzie udany Sylwester i Nowy Rok(jak kazdy zostanie w domu i nie bedzie wychodził xd

  2. Ja 98 r. Poznałem typa w sylwestra , 10 minut później oglądaliśmy jego lot z 10 piętra poślizgnął się , a ponoć założył się z kumplami że zejdzie na parter po balkonach.
    Tyle …

  3. U mnie w świetlicy wiejskiej został zorganizowany sylwek. Wiadomo alko było a ludzie mieli dostęp do pirotechniki np. rzucali sobie pod nogi petardy i doszło do tego, że bateria wielostrzałowa (box) została źle odpalona i jedna osoba się poparzyła, szczęście że to nie było bardzo niebezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także