10 Ukrytych sekretnych miejsc MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 ukrytych sekretnych miejsc”. Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij pozostawić kciuka w górę i …
Like:28850
Wyświetlenia:2581993
Czas: 8:41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Co do wierzy Eiffel'a to byłem na wierzy w 1996 roku i pokój ten z manekinami był już dostępny dla publiczności, to znaczy można było zajrzeć do jego wnętrza przez okna, gdzie stały manekiny Eiffel'a, Edisona i żony Eiffel'a. To co mnie podekscytowało to wrażenie że postacie są żywe, ponieważ wieża się odchyla i można było zaobserwować ruchy kolczyków postaci kobiety. Z tego co wiem to chyba pokój ten został udostępniony dla publiczności do oglądania w 1995 a nie w 2015.

  2. 03:00 to jest basen i wygląda jak basen, nie wirm jak możesz pomylić z jeziorem. Tu nie ma 10miejsc skoro za twarzą na skale Lincolna jest puste i nic tam nie ma, miejsca sekretnego też nie. Więcej znajdziesz "sekretnych" parków dosneya w bazyli, obu amerykach, ze schronami przeciwbombowymi pod parkiem, oraz maski przeciwgazowe o wyglądzie goofiego i myszkimiki, żeby dzieci się nie nie bały

  3. Ten pokój na szczycie wierzy Eiffla nie był sekretny bo tam bar w którym podają szampana ale żeby móc tam wjechać to za winde trzeba 100 euro zapłacić.
    (Wiem o tym ponieważ moja ciocia mieszka we Francji i raz była tam i mi mówiła.)

    Ps. Oczywiście to nie hejt 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także