10 wiarygodnych obserwacji UFO [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Czy kosmici istnieją? „Tak” odpowiedzieli by bohaterowie naszego odcinka. Dziś przedstawię wam 10 wiarygodnych obserwacji UFO. Zobacz kanał mojego …
Like:17209
Wyświetlenia:851010
Czas: 9:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

 1. Heh.ale w Polsce niema bo po co przyleca przeciesz by nie wrócili do domu .
  Nasa im cyne dała że w pl paliwo drogie no a polska to statusu uchodźcom jakoś nie dają i co za 1750 robił jakiś kosmita jak nawet te uchodźcy nie chcą .pozdro.

 2. Niedługo wybuchnie trzecia wojna światowa, będzie ona krótka, ale straszna w skutkach. POTEM WŁAŚNIE OBJAWIĄ SIĘ KOSMICI. TO SA UPADŁE ANIOŁY – DEMONY i prawdopodobnie "pomogą" zaprowadzić "pokój" (fałszywy) na ziemi. To będzie czas antychrysta. Ten czas jest bardzo blisko.
  Jezus powiedział: Łukasza 21:36 Dlatego czuwajcie, modląc się w każdym czasie, abyście byli godni uniknąć tego wszystkiego, co ma nadejść i stanąć przed Synem Człowieczym – Jezusem Chrystusem. Zapraszam na mojego YouTube po informację jak naprawdę uzyskać zbawienie w Jezusie Chrystusie i ujść przed tym co nadchodzi. Radzę się spieszyć, Jezus nadchodzi.
  Polecam świadectwo Leona Buczaka na moim YouTube. Był on gorliwym katolikiem kiedy doświadczył śmierci klinicznej, ale nie mógł wejść do chwały Bożej! Słowo Boże powiedziało mu (gorliwemu katolikowi!), że:
  jest poganinem
  jest nieochrzczony
  i że nie był na Golgocie…
  Pozdrawiam!

 3. Błem niedowiarkiem w sprawie ufo dopóki nie zobaczyłem na własne oczy z odległości czterech metrów jadąc samochodem leciało coś obok mnie około piętnaście sekund i nagle zgasło znikło były to cztery świecące kwadraty tłem była ciemna noc godzina pierwsza w nocy na bocznej drodze ćos mi mówiło niepacz na to tylko patrz na drogę na przemian patrzyłe na te kwadraty i na drogę przez piętnaście sekund nie wydawali te lecące kwadraty obok mojego samochodu żadnego dźwięku. ◻◻◻◻.

 4. To się coraz częściej obserwuje ale czemu to się ukrywa robi z tego fenomenu tajemnice. Przecież każdy wie że oni istnieją i nas obserwują. A możliwe że to nasi Stwórcy są. Pozdrawiam Grzesiek ze Stargardu

 5. miejsce 6 – teoria spiskowa o sokole milenium 3:45
  WSZYSTKO Z DYSTANSEM

  Ja myślę, że Han Solo i Wookie mieli awaryjne londowanie, rozbiłi się w morzu/oceanie na dawniej Camino! Ale londy powróciły na tą planetę a luidzie mieszkający na niej obecnie ( czyli my ) to potomkowie klonów i tylko nich. ( tutaj idzie źle historia sagi ) , ponieważ wystąpił wielki wybuch w odległej galaktyce, który zabił wszystko i wszystkich oprócz klonów Janngo..

  ZWIERZĘTA?! one przybyły dzięki promieniom słonecznych! ( słoneczne promienie zaczęły stapiać rośniny morskie i tak są zwierzęta! Ale teraz jest to niemożliwe bo nie ma aż tak wysokich temperatur na Ziemi/Camino. A takie rasyjak Wookie, Camionoanie czy Rodianie, Togrutanie itd. to krzyżówki ludzi ze zwierzętami!

  NAPISY na ty statku pochodzą od ludzi lub kosmitów przechodzących obok sokoła ( tak jak youtuber jedzie w trase i zbiera podpisy fanów na kartce, aucie! Lub odwrotnie, jak to widzowie zbierają podpisy idoli ).
  a statek jest pod wodą dlatego, że ci ludzie zostawiający tam podpisy sprawdzali wodoodporność swoich markerów, długopisów, tym co się podpisywali. Ale przelali za dużo wody i tak statek zatonął.

  CZARNA MAŹ to te markery które się rozpuściły w wodzie jednak ( nie mogli ich zwrócić ) i wypływają na powierzchnię LUB w planach sokoła jest WC, może się domyślić… Przy tym awaryjnym londowaniu Choobace się zebrało DUŻO i poszedł do toalety, niestety to co zrobił tam nie rozłożyło się do dzisiaj i wycieka ze statku!@!!

 6. Ja raz jak jechałam nad jezioro z rodzicami patrzyłam sobie przez okno, w pewnym momencie zobaczyłam na niebie ok. 20m nad ziemią srebrną błyszczącą kulę. Nie leciała, po prostu stała w jednym miejscu. Albo raczej lewitowała w jednym miejscu. Jak zwykle oczywiście zdjęcia zrobić nie zdążyłam bo tata skręcił. Jak wracaliśmy kuli już nie było. Mama mi uwierzyła, ale moja najlepsza przyjaciółka już nie.. Długo nie wiedziałam co o tym myśleć. Dziwne dla mnie jest to, że na różnych filmach na YT pojawiają się bardzo podobne a wręcz identyczne obiekty. Wiem, że to brzmi jak wymysł małego dziecka, które jest łatwowierne, ale to prawda. Widziałam to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także