10 wyjątkowo PRZERAŻAJĄCYCH FOTOGRAFII [TYDZIEŃ STRACHU] MixFakt

 


Czy na obrazie religijnym przedstawiono UFO? Czy udało się uchwycić brakujące ogniwo na zdjęciu? W tym odcinku przedstawię wam 10 wyjątkowo dziwnych …
Like:4833
Wyświetlenia:88653
Czas: 6:3
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Chciałbym zaprosić Cie na mój kanał, mam projekt na studia i ten który zdobędzie największy zasięg, czyli suby i like pod filmami dostanie 5 na koniec roku. Z góry dzięki, stawiam piwo 🍻😃

  2. Najdziwniejsze we wszystkich fotgrafiach duchów, zjaw, latających spodków i takich dziwnych przypadłości, że wszystkie te fotografie są robione chyba kalkulatorem. Widziałem sporo fotgrafii niewyjaśnionych zjawisk, ale nie widziałem jeszcze fotografii dobrej jakości niewyjaśnionych zjawisk. O ile sama geneza powstania zdjęcia to jedno (jak w przypadku chłopca pod drzewem) o tyle sama jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia.
    Inna rzecz, że wszystkie fotografie teoretycznie powstały na kliszy. Fotografia cyfrowa właśnie osiągnęła pełnoletność. W ciągu 18 lat nie udało się zrobić zdjęcia ducha, czy zjawy cyfrowym aparatem dobrej jakości? Ciężko w to uwierzyć. Tym ciężej jest uwierzyć, że jakakolwiek fotografia to dowód na istnienie innego świata. Bardziej bym się skłaniał, że to niedoskonałości materiału chemicznego, niż zdjęcia czegokolwiek nienormalnego. W końcu w szczynach psa też można zobaczyć Matkę Boską, jak się człowiek dobrze przyjrzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także