10 ZAGINIONYCH SKARBÓW, KTÓRE WCIĄŻ CZEKAJĄ NA ODKRYCIE MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 zaginionych skarbów, które wciąż czekają na odkrycie”. Jeśli spodobał Ci się ten odcinek, nie zapomnij …
Like:17993
Wyświetlenia:1353919
Czas: 10:6
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. No to jest pomysł! Zakopał gdzieś w górach 1 milion dolarów a po tym opublikował 2 książki jak go znaleźć. Oczywiście, jak w "Skarb narodów" na zasadzie zagadka w zagadce prowadzi do kolejnej zagadki… Niech z każdej ma 10 USD "na czysto". Wystarczy, że sprzeda po 50 tys. egzemplarzy każdego tomu i już jest bardzo do przodu! A wszystko co ponad, czysty zysk! Oczywiście, doda jeszcze glossę do obu tomów i pomnoży jeszcze zyski.

  2. Dla ''jeszcze zainteresowanych'' wyjazdem do USA w poszukiwaniu Skarbu Foresta, w książce wydanej w 2013 jedna z ostatnich stron, są tam różne liczby przywiązujące do czegoś na końcu jest coś napisane o łączeniu, nw dokładnie, to samo jest napisane w pierwszej książce w 2010 roku, tylko liczby są inne, nałożyłem stronę na stronę i wyszły współrzędne, nie sprawdzałem gdzie dokładnie ponieważ finanse i tak nie pozwalają mi na wyjazd w dodatku brak czasu dlatego przekazuje tę wiadomość temu któremu się zachce.

  3. POMOCY WAŻNE! NIE PODA MIASTA bo wiadomo no to internet xd ale w województwie pomorskim w małym lasku odkopałam 2 przyżądy tortur stare zardzewiałe podobno moja kol wie że to było do tortur bo widziała to w horrorze kanibal! a pod tym kamień na którym jest apis ale to jest tylko cześć bo pisze tylko jgi i jakieś liczby pod spodem może to nagrobek?! naprawde ważne jak ktoś to czyta i wie coś o tym niech odpisze ważne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także