10 zakazanych filmów [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Są różne powody dla których zakazuje się filmy… Mogą być po prostu zbyt brutalne, czasem jednak krytykują władzę lub poruszają kontrowersyjne treści.
Like:12877
Wyświetlenia:366448
Czas: 8:10
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. Ludzka Stonoga to jeden z najbardziej obrzydliwych filmow jakie bylo mi dane oglądać. Nawet nie chce wiedzieć jak mocne dragi brał autor tej produkcji. Piewsza cześć nie jest jeszcze tak bardzo obleśna jak druga, trzeciej nie widzialam i raczej nie zamierzam oglądać.

  2. To ja jeszcze dodam: "Kod Da Vinci", "Anioły i Demony", "Pasja" "Harry Potter", "Nekromantik" "Begotten", "Ostatnie Kuszenie Chrystusa", "Hostel", "Serbski Film", "Salo", "Mały Otik", a teraz ostatnio niektóre kina zakazały wyświetlania "Klera" i jeszcze coś czytałam, że podobno gdzieś w Azji ocenzurowano jakiś film Marvela, chyba "Deadpoola 2", albo "Infinity War", bo uznali, że ten film zgodnie z ich prawem był zbyt brutalny do pokazywania go w kinach i musieli wyciąć niektóre sceny z filmu, aby ta produkcja trafiła do kin. Tak samo również w Malezji wycięto aż 25 minut "Queen: Bohemian Rhapsody", głównie sceny gejowskiego seksu – w Malezji homoseksualizm jest surowo karalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także