10 ZAKAZANYCH KSIĄG [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 książęk, które zostały zakazane na przestrzeni lat. Wśród nich m.in. przygody młodego czarodzieja, ale i dzieło …
Like:11956
Wyświetlenia:597427
Czas: 6:54
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. Topowa Dycha
    Akurat KRK popiera Teorię Ewolucji! Zresztą sam chyba ma największy wkład w ewolucje tej teorii!: Np.: "Wielki Wybuch" ("Bik Bam") jest ich autorstwa!

    I przede wszystkim POMINĄŁEŚ POZYCJĘ, KTÓRA BEZ WĄTPIENIE POWINNA ZNALEŹĆ SIĘ NA PIERWSZYM MIEJSCU!!! Biblia przez wiele stuleci była surowo zakazana i brutalnie tępiona przez KRK. I często była palona wraz z właścicielami, gdy przyłapano ich a posiadaniu Biblii!!!

  2. Jezeli chodzi o Kopernika to akurat Biblia jest zgodna pod wzgledem naukowym-mowi o tym ze Ziemia jest okragla (a wszyscy inni wierzyli wtedy i jeszcze przez dluuugi czas ze plaska), w innym miejscu ze jest zawieszona na niczym, czyli o grawitacji, o nieskonczonosci wszechswiata, miliardach gwiazd i obiegu wody w przyrodzie. Tylko kosciol zna ta ksiege we fragmentach ktore interpretuje po swojemu. Tak samo jak z 7 dniami stwarzania. W innych fragmentach jest wyraznie podkreslone ze "dzien" to okreslenie symboliczne i nie odnosi sie do 24 godzin.

  3. Rzadko kiedy zostawiam komentarze, ale tutaj nie mogę się powstrzymać… Proszę zwrócić uwagę iż w prawie każdym z wyżej wymienionych przykładów to właśnie kościół odpowiedzialny jest za te "zakazy". Ich pycha i kompletny brak tolerancji są wręcz godne podziwu. To właśnie kościół był głównym powodem, dla którego "mroczne wieki" były takie zacofane. Palili, mordowali i torturowali uczonych w imię boże hamując w ten sposób postęp i rozwój nauki. Pozwolę sobie przytoczyć pewien cytat z jednego z odcinków Z Archiwum X : "Chrześcijaństwo jest symbolem hipokryzji". Święte słowa! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także