10 zakazanych odcinków seriali [feat. TYLKO KINO] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 odcinków kreskówek i seriali, które z rożnych powodów zostały zakazane. Zbyt duża brutalność? Żarty związane z …
Like:20734
Wyświetlenia:1214570
Czas: 10:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. Ech Ci Amerykańce… Najpierw cenzurują, bo ,,wątki homoseksualne'', a dziś co? Totalnie zrobili z homoseksualizmu nową ,,modę''. Sami wplatają masę takich wątków do swoich własnych produkcji, w dodatku dla dzieci. No bo kto mi powie, że klejnoty ze ,,Steven Universe'' nie mają się ku sobie. Niby nie mają płci, ale totalnie wyglądają jak kobiety. To całe przytulanie, całowanie, rumienienie się… No totalnie lesbijki!!!! No a scena w ,,Star Butterfly konta siły zła'', jak Star i jej koledzy idą na koncert i w pewnym momencie cała widownia zaczyna się całować – jedna z tym par była męsko-męska!!!!!! I jeszcze ta scena w jednym z nowych odcinków ,,Pory na przygodę'' – pocałunek Królewny Balonowej z Marceliną!!! O bosze, no tego to się nie spodziewałam, serio!!!!! I do tego ostatnia scena aktorskiej wersji ,,Pięknej i bestii'' – Le Fou tańczący z innym mężczyzną. O lalko święta!!!! A tych przykładów pewnie będzie jeszcze więcej.Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi o to, że mam cos przeciwko gejom i lesbijkom, po prostu to jest chore, jak z czegoś – czegokolwiek – nagle robi się coś megapopularnego, tylko dlatego, że jeden lub dwóch gości ogłasza wszem i wobec, że teraz to czy tamto jest modne i kropka i wszyscy mają się tym fascynować. A ludzie, jak to lemingi, podchwytują temat i na fali ,,nowej mody'' wszyscy produkują to samo lub nabywają to samo. Zero pomyślunku!!!!!!

  2. -E patrzcie, damy takie fajne światełka migające żeby więcej osób obejrzało
    O CHUI BOMBY WSZENDZIE EWAKUOWACI KRAJ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM
    a nie sory, pomyłka, ale i tak zaplacicie za ewakuacje lol

  3. Ja uwielbiam Sailor Moon! A z tą cenzurą, to niech albo puszczają, albo nie, a poza tym, nawet jak zmieniają dialogi, to i tak widać, że ci wojownicy zła coś do siebie czują, choćby ze spojrzenia, w polskiej wersji było, że niby poprostu czują się jak bracia, a i tak łatwo dostrzegłam, że pewnie cenzurowano. A jak w niektórych krajach cenzurują, że Tsensaite to kobieta, to mimo że tak wygląda, ma trochę budowę męską. A z tymi czarodziejkami, które w cenzurze są kuzynkami, też można dostrzec. No, rozumiem akurat nie puszczenie serji z tymi chłopakami zamieniającymi się w kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także