10 zaskakujących faktów o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (WOŚP) MixFakt

 


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dla jednych przepiękna inicjatywa, dla innych dzieło szatana. Są jednak rzeczy, co do których nikt nie zaprzeczy, …
Like:22898
Wyświetlenia:786566
Czas: 7:53
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. Krzyż Nerona Jurka Owsiaka krzyż :Pacyfik (Krzyż Nerona; Kurza stopka; Krzyż złamany)

    Jeden z najbardziej popularnych znaków we współczesnym świecie. Wygląda jako okrąg podzielony linią, która biegnie przez jego środek do centrum, gdzie się rozwidla na dwie linie odchodzące na boki i tworzące kąt prosty. Badacze twierdzą, że pacyfik pochodzi ze starożytnych Indii. Rozszczepiony bowiem w formie odwróconej litery «Y» krzyż wskazuje na święte słowo hinduizmu, buddyzmu i dżinizmu, obarczone pełnią znaczeń ezoterycznych: Om (w brzmieniu: aum). Symbolizuje ono Brahmę, Wisiznu i Szywę jako boskie uosobienie energii lub pierwiastków: twórczego, zachowawczego i niszczycielskiego. Właśnie słowo Om wykorzystywane jest na początku wielkich modlitw i zaklęć. A.S. LaVey, twórca współczesnego kościoła satanistycznego (Church of Satan), ukazywał ten symbol przed czarnymi mszami i orgiami oraz wykorzystywał dla dekoracji ołtarza diabła. Twierdził również, iż „znak pokoju” zawsze był najbardziej ulubionym znakiem satanistów. W obrzędach przyjmowania nowych członków tej wspólnoty używa się krzyża w celu publicznego złamania go na oznaczenie zerwania wszelkich więzów z chrześcijaństwem. Następnie zakłada się ów połamany krzyż na szyję nowicjusza na znak „pokoju z szatanem”.

  2. Ja tam żyję dzięki swoim rodzicom. Gdybym żył dzięki Owsiakowi to pewnie mój status społeczny byłby wyższy, należał bym do inteligencji jak wmawiała to Owsiakowi jego matka. Za to mój ojciec byłby rogaczem a matka puszczalską. Wolę być człowiekiem honoru i pochodzić z normalnej rodziny. Nie rozumiem dlaczego większość ludzi nabiera się na ten chwyt, tak jak na kłamstwa kościoła watykańskiego. Może dlatego, że ludzie kierują się uczuciami, emocjami a nie rozumem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także