10 znanych osób, o których nie wiesz, że są Polakami [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Znacie ich role, produkty czy wynalazki – nie wiedzieliście jednak, że są to osoby polskiego pochodzenia. Poznajcie znane osoby, które mają polskie korzenie.
Like:10192
Wyświetlenia:512249
Czas: 5:40
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. Każdy w tym kraju ma odrobinę krwi niemieckiej ruskiej czeskiej słowackiej ukraińskiej białoruskiej żydowskiej litewskiej i h. Wie kto jeszcze mieszał a turek i węgier może bułgar. Więc po co te spiny pseudopatriotów i ebanie z żydów i niemców . Prawda jest taka gdyby nie ,, Obcy ,, nie było by się kim chwalić.

  2. Peter Jablonski. Jeden z najbardziej utalentowanych muzykow swiata. Kariere muzyczna rozpoczal jako perkusista. Grajac od najmlodszych lat byl podziwiany jako cudowne dziecko i talent poprzez elite najwybitniejszych muzykow swiata jak Miles Davis, Count Basie i wielu innych. W 1982 rozpoczal studia klasy perkusji w szkole muzycznej w Malmö poczym rozpoczal studia klasy fortepianu. Nastepnie sudiowal w Royal College of Music w Londynie. Peter Jablonski nalezy dzisiaj do jednych z najwybitniejszych pianistow koncertowych w swiecie udzielajac koncertow na calym swiecie.
    Od roku 2017 Peter jest rowniez profesorem w Royal College of Musik w Londynie
    Peter urodzil sie w Szwecji w roku 1971. Ojciec Piotra, Jan Jablonski urodzony w Polsce wyemigrowal w latach 60-tych do Szwecji gdzie obecnie zamieszkuje a mama Szwedka.

  3. Dla mnie Polakiem jest ten, kto publicznie przyzna, że jest Polakiem a nie ten kto urodził się w USA ale jego mama/tata urodziła się w Polsce. Moja prababcia urodziła się w Niemczech a pradziadek na Śląsku Cieszyńskim. Jestem Niemcem, Czechem czy Polakiem?

    P.S. Miałem nadzieję, że Neo był Polakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także