10 zwierząt, które wkrótce mogą wyginąć [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Królestwo Zwierząt się kurczy… zanieczyszczenie środowiska, katastrofy naturalne, kłusownicy – jest wiele powodów, dla których gatunki wymierają.
Like:9465
Wyświetlenia:273172
Czas: 3:29
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. Albo lis pospolity bardzo piękne zwierzęta. I właśnie ze względu na ich futro ludzie je zabijają. Nie wiem dla czego niektórzy są tacy samolubni i zabiją zwierzęta dla pieniędzy. Niedługo ludzi będą zabijać dla pieniędzy. 😠

  2. Okapi do połowy wygląda jak zebra a druga połowa jak łoś jest gatunkiem zagrożonym na prawdę piękne zwierzę. Jego paski służą do kamuflażu w lesie. Można je było spotkać w zoo teraz już chyba tylko w rezerwacie przyrody. Ale nie jeatem pewna.

  3. Głupi kłusownicy 👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿sory za spam XD👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿

  4. Siła Internetu !

    Moji DRODZY
    Musimy pomuc zwierzętą różnymi i wszystkimi każdy like się liczy kiedy będzie 102 like zakładam kanał na którym będziemy nagłośnić sprawy zwierząt i wogóle pomożemy im apelując do kłusowników i innych złych ludzi ! Co o tym są dziecię dajcie znak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także