10 najbardziej POWALONYCH newsów tygodnia – oni nie wiedzieli jak robi się dzieci!!!

 

#1. Para z Azji nie wiedziała jak sprawić, by ona zaszła w ciążę.

Co jakiś czas dawało się znaleźć memy żartujące z takich sytuacji, jednak kto by się spodziewał, że ktoś dorosły może nie znać odpowiedzi na tak podstawowe pytanie jak „Skąd się biorą dzieci”? Pewna para Chińczyków zaskoczyła ludność na całym świecie. 26-latek i 24-latka starali się o dziecko przez 4 lata, jednak nie udawało im się stworzyć upragnionego potomka, postanowili odwiedzić ginekologa. Kiedy ginekolog zbadała kobietę i okazało się, że ta jest dziewicą, zrozumiała co się dzieje. Wytłumaczyła parze jak uprawiać seks, żeby udało się zajść w ciąże. W końcu doszło do poczęcia, w ramach wdzięczności para wysłała ginekolog 100 jaj i żywą kurę. Swoją drogą będzie co opowiadać wnukom. Mam nadzieję, że będzie komu.

#2. Mężczyzna spadł do dziury w muzeum, bo myślał, że jest namalowana.


Kiedy w muzeum Serralves w Porto starszy Pan oglądał wystawę, w jednej chwili wpadł pod podłogę. Niestety 60 letni Włoch nie zachował szczególnej ostrożności i spadł do dziury. Dziura, mimo że była eksponatem to jednak nie była atrapą (jak myślał nasz miłośnik sztuki). Jak widzimy na zdjęciu dziura do złudzenia przypomina tylko pomalowaną w odpowiedni sposób podłogę, więc nie dziwne, że ktoś się pomylił. Jednak jak podają źródła w sali było pełno ostrzeżeń, że to prawdziwa dziura.

#3. Gorsze do wygrania w Milionerach.


W Wenezuelskiej wersji Milionerów na pewno zdarzają się geniusze, którzy są w stanie wygrać nawet milion, jednak nawet jeśli dojdą do finału i odpowiedzą dobrze na wszystkie pytania nie wygrają zbyt dużo. Jest to spowodowane bardzo niską wartością boliwara, czyli waluty obowiązującej w kraju. Za wartość siedmiu wygranych w milionerach można kupić jedynie kurczaka. Wkrótce postanowiono zaprzestać emisji tego teleturnieju.

#4. Mąż myślał, że żona śpi, a ona wypadła za burtę.


Pewne małżeństwo postanowiło wybrać się w podróż rejsem na własnym statku. Pływali w okolicach amerykańskiego regionu Nowej Anglii. Podczas właśnie tej wycieczki kobieta wypadła za burtę statku. Szczęśliwie po długich godzinach kobieta dopłynęła do wyspy,  gdzie uratowała ją łódź, która akurat przepływała. Kobieta nie zgodziła się przyjąć pomocy lekarskiej mimo średnio-zaawansowanej hipotermii. Mąż myślał, że żona śpi po pokładem i zorientował się o zaistniałej sytuacji dopiero jak przybył do portu.

#5. Pewien mężczyzna zabronił wprowadzania dzieci do swojej restauracji.


W Niemczech właściciel restauracji – Rudolf Markl – zdecydował się na niecodzienny kork. Zakazał wprowadzania dzieci do swojej restauracji. Czemu? Prawdopodobnie był zdenerwowany i miał dosyć rozwydrzonych bachorów, które tylko sprawiają problemy, a rodzice nie zwracają na to uwagi. Sprawa wywołała ogólne poruszenie i oburzenie, wiele osób zarzucało właścicielowi dyskryminację ze względu na wiek. Markla zdaniem jednak to nie miało na celu poniżać dzieci, tylko zwrócić uwagę rodziców na taki problem. Mimo powszechnego obruszenia, wielu ludzi zgodziło się z przedsięwziętymi krokami w celu uczenia restauracji miłym i cichym miejscem.

#6. Mężczyzna postanowił wybrać się w podróż na koniu, znaczy z koniem. Pociągiem.


Przez powiat Steyr, który znajduje się w Austrii jechał pociąg, w którym jechał koń. Koń był normalnych rozmiarów i nazywał się – Frieda. Do tej pory nie wiemy, czy kupił bilet, czy może ryzykował mandatem, jednak jak widzimy nawet konie potrzebują podwózki. Lekarze strajkowali, nauczyciele też to teraz czas na konie, a co? Mamy równouprawnienie. Zdjęcie z koniem w pociągu obeszło internet za sprawą Twittera. Jednak później skomentowała to rzeczniczka kolei, niestety gdyby ktoś wpadł na podobny pomysł to poniesie karę, ponieważ nie można przewozić tak dużych zwierząt.

#7. Koncerny naftowe boją się efektu cieplarnianego.


W czasach, w których grozi nam globalne ocieplenie, którego skutkami są podnoszenie się poziomu wody w oceanie, czy huragany, wszyscy zaczynamy się martwić o naszą planetę. Wiele krajów podjęło już próbę uporania się ze skutkami GO. Jak USA, które postanowiły przedsięwziąć działania w tym kierunku – 100 km umocnień ciągnących się od Luizjany do Teksasu. Koncerny naftowe, które są główną przyczyną GO opowiadają się na budową tego typu umocnień.

#8. Gadał z ludźmi z innych krajów i zgubił akcent.

Jamie Callis był uzależniony od gier. Walijczyk po wstaniu od razu grał, z tego powodu stracił oparcie w całej rodzinie i przyjaciołach. Jednak człowiek to istota społeczna i musiał mieć kontakt z ludźmi, zakolegował się z innymi graczami. Wkrótce na skutek rozmowy z ludźmi, którzy mówili innym akcentem sam stracił swój.

#9. Dla matki chce sprzedać dziewictwo


Mahbuba Mammadzada postanowiła sprzedać swoje dziewictwo, aby wybudować swojej matce dom oraz wyjechać na studia za granicę. Mahbuba pochodzi z Azerbejdżanu i jest modelką. 23 latka korzysta z usług agencji Cinderella Escorts, która zajmuje się tego typu działaniami w zamian za 20% dochodu. Ciekawe co na to matka.

#10. Pijany mężczyzna wrócił do domu, jednak nie swojego.

Kiedy Thomas Airlie wracał z pępkowego kompletnie wcięty zapomniał, że jego rodzice sprzedali dwa lata wcześniej swój dom. Mężczyzna poszedł tam i zasnął na kanapie. Długo nie pospał, jak właścicielka domu zobaczyła co się dzieje obudziła gościa i grzecznie go wyprosiła. Mężczyzna nie sprawiał problemów i wrócił do własnego domu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także