3 PRZERAŻAJĄCE DUCHY ZŁAPANE NA KAMERZE MixFakt

 


Chcesz znaleźć się na następnym filmie i wspomóc mój kanał? Donate ▻ https://TipAndDonation.com/PAIT Facebook ▻ http://fb.com/PAITFacts Snapchat …
Like:2201
Wyświetlenia:33770
Czas: 3:20
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. No dobrze. Coś tam Człowiecze za materiał zamieściłes. I w porządku. Ale niby co to ma być i co niby z tego wynikać dalej ma? Bo na chłopskie oko, widać tutaj jedynie tyle sensu, że na smieciowym, bezwartościowym i nonsensownym materiale, z którego nie wynika nic, poza tzw pustymi treściami, usiłujesz zarabiać na hot doga z frytkami. Zatem przy takim podejściu, to lajka tu niestety dać nie można.

  2. Ostatni film z tymi dzieciakami to przecież zwykle nagranie. Telefon nagrywał z małą rozdzielczością i niskim fps co skutkowało rozmywaniem obrazu. Postać mało widoczna bo w tle było jasno a wewnątrz ciemno stąd wrażenie jakby nagrano ducha a to po prostu jeden z tych dzieciaków. Wcześniejsze filmy to marne fotomontaze. Przy dzisiejszych możliwościach obróbki cyfrowej większość takich filmów na yt to ściema.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także